Φάση Κυπέλλου 2019-20
Γήπεδο Ποντισμένου 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Ποντισμένο
1 2
Μεγαλοχώρι
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
1
2
Μεγαλοχώρι
Γήπεδο Πλατανακίων 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Πλατανάκια
0 2
Νέο Πετρίτσι
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
0
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Κάτω Μητρούση
0 1
Δασοχώρι
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
0
1
Δασοχώρι
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Ηρακλής Σερρών
1 3
Χριστός
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Ηρακλής Σερρών
1
3
Χριστός
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Μονόβρυση
5 0
Μαυροθάλασσα
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
5
0
Μαυροθάλασσα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Πανσουλιακός
0 3
Νέα Ζίχνη
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Πανσουλιακού
Α.Μ.Γ.Σ.
0
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Εμμ.Παππάς
4 3
Πεθελινός
1 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
4
3
Πεθελινός
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Κερκίνης 31 Αυγούστου 2019 16:45
Κερκίνη
0 4
Ροδόπολη
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
0
4
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 31 Αυγούστου 2019 16:45
Νέα Τυρολόη
3 5
Λευκώνας
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
3
5
Λευκώνας
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 31 Αυγούστου 2019 16:45
ΠΟΣ 2000
1 2
Βαλτοτόπι
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
ΠΟΣ 2000
1
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 31 Αυγούστου 2019 16:45
Επτάμυλοι
0 4
Νιγρίτα
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Επτάμυλοι
0
4
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Μεσολακκιάς 31 Αυγούστου 2019 16:45
Μεσολακκιά
2 3
Δραβήσκος
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
3
Δραβήσκος
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 18 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δασοχώρι
0 5
Πανσερραϊκός
18 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
0
5
Πανσερραϊκός
Γήπεδο Λευκώνα 18 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λευκώνας
5 2
Πήγασος
18 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
5
2
Πήγασος
Γήπεδο Ροδόπολης 11 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Μοναστηράκι
0 5
Ροδόπολη
11 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Μοναστηράκι
0
5
Ροδόπολη
Γήπεδο Χριστός 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Χριστός
0 3
Σκοτούσα
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
0
3
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Μεγαλοχώρι
1 8
Κάτω Καμήλα
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
8
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Νιγρίτα
2 6
Σέρρες 1800
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
6
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Δραβήσκος
2 2
Πρώτη
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
2
Πρώτη
Πέναλτι 4-5
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Μονόβρυσης 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Μονόβρυση
0 6
Νεοχώρι
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
0
6
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Άγιο Πνεύμα
0 2
Ροδολίβος
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
0
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Νέα Ζίχνη
0 3
Απόλλων Παραλιμνίου
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
0
3
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Εμμ.Παππάς
0 1
Χρυσό
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Νέο Πετρίτσι
1 3
Άνω Πορόϊα
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
1
3
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Χειμάρρου 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Χείμαρρος
0 1
Σιδηρόκαστρο
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Αμμουδιά
6 5
Άνω Μητρούση
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
6
5
Άνω Μητρούση
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Καλά Δένδρα
4 2
Βαλτοτόπι
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Καπνόφυτο
0 6
Λιθότοπος
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Λιθοτόπου
Καπνόφυτο
0
6
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 27 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πανσερραϊκός
1 2
Κάτω Καμήλα
27 Νοεμβρίου 2019 14:30
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
2
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Αμμουδιά
1 2
Χρυσό
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Λευκώνα 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Λευκώνας
1 3
Πρώτη
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
3
Πρώτη
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Λιθότοπος
0 3
Σέρρες 1800
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
3
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Σιδηρόκαστρο
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Πέναλτι 4-5
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 9 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2 1
Άνω Πορόϊα
9 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
2
1
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 9 Οκτωβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
2 1
Σκοτούσα
9 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
1
Σκοτούσα
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 9 Οκτωβρίου 2019 15:30
Ροδολίβος
1 0
Νεοχώρι
9 Οκτωβρίου 2019 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
1
0
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ροδόπολης 18 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Ροδόπολη
0 2
Κάτω Καμήλα
18 Δεκεμβρίου 2019 14:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
2
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χρυσού 20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Χρυσό
1 3
Απόλλων Παραλιμνίου
20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
3
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Πρώτης 20 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πρώτη
2 4
Σέρρες 1800
20 Νοεμβρίου 2019 14:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
4
Σέρρες 1800
Παράταση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 11 Μαρτίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Καλά Δένδρα
11 Μαρτίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
4
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 2
Κάτω Καμήλα
26 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
2
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
1 4
Σέρρες 1800
5 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
1
4
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 29 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Κάτω Καμήλα
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 10 Ιουνίου 2020 17:00
Κάτω Καμήλα
0 0
Σέρρες 1800
10 Ιουνίου 2020 17:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Κάτω Καμήλα
0
0
Σέρρες 1800
| Κατόπιν Κληρώσεως βγήκε ο Κυπελλούχος Σερρών.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

26
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P