Αποτελέσματα Β’ Κατ. 2ος Όμ.

Αγωνιστική 12
Γήπεδο Σκουτάρεως 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Fc Σκούταρη
4
4 1
Ψυχικό
1
Γήπεδο Οινούσας 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Οινούσα
7
7 1
Βισαλτιακός
1
Γήπεδο Πανσουλιακού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσουλιακός
2
2 6
Μονόβρυση
6
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μαυροθάλασσα
6
6 0
Κορμίστα
0
Αγωνιστική 11
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
1 0
Οινούσα
0
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 3
Πανσουλιακός
3
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
0
0 1
Fc Σκούταρη
1
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
0 0
Μονόβρυση
0
Αγωνιστική 10
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
4
4 2
Κορμίστα
2
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2
2 1
Μαυροθάλασσα
1
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
6
6 1
Ψυχικό
1
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
10
10 0
Βισαλτιακός
0
Αγωνιστική 9
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 5
Ψυχικό
5
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2
2 0
Οινούσα
0
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
1 0
Επτάμυλοι
0
Γήπεδο Σκουτάρεως 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
3
3 0
Μονόβρυση
0
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ψυχικού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
0
0 5
Μαυροθάλασσα
5
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 9
Fc Σκούταρη
9
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
2
2 3
Πανσουλιακός
3
Γήπεδο Επταμύλων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
5
5 3
Οινούσα
3
Αγωνιστική 7
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
3
3 0
Ψυχικό
0
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
7
7 0
Κορμίστα
0
Γήπεδο Πανσουλιακού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
5
5 1
Επτάμυλοι
1
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
1 2
Fc Σκούταρη
2
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Ψυχικού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
1
1 3
Πανσουλιακός
3
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
1
1 1
Οινούσα
1
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 7
Μονόβρυση
7
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
3
3 2
Κορμίστα
2
Αγωνιστική 5
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
1
1 1
Μαυροθάλασσα
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2
2 2
Fc Σκούταρη
2
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
8
8 3
Βισαλτιακός
3
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
0 3
Ψυχικό
3
Αγωνιστική 4
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
2
2 2
Μονόβρυση
2
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
7
7 0
Επτάμυλοι
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
3
3 0
Βισαλτιακός
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
3
3 4
Κορμίστα
4
Αγωνιστική 3
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 7
Οινούσα
7
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
2
2 1
Πανσουλιακός
1
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
0
0 0
Μαυροθάλασσα
0
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
0 3
Fc Σκούταρη
3
Αγωνιστική 2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Οινούσα
2
2 2
Μαυροθάλασσα
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Fc Σκούταρη
6
6 0
Κορμίστα
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μονόβρυση
5
5 0
Επτάμυλοι
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσουλιακός
7
7 0
Βισαλτιακός
0
Αγωνιστική 1
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βισαλτιακός
0
0 3
Επτάμυλοι
3
| Α/Α
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
2
2 3
Οινούσα
3
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μαυροθάλασσα
3
3 0
Πανσουλιακός
0
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
0 5
Μονόβρυση
5

P