[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_tabs active_tab_background_color=”#0c71c3″ inactive_tab_background_color=”#e05426″ active_tab_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.0.9″ tab_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″][et_pb_tab title=”Βαθμολογία” _builder_version=”3.29.3″]

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ι ν
17
40
12
4
1
55
8
47
2
η ν ν ι ν
17
37
11
4
2
65
18
47
3
ν ι ν ν ι
17
34
10
4
3
39
21
18
4
ν ν η ν ν
16
33
10
3
3
47
11
36
5
η ν ν η ι
17
25
7
4
6
37
27
10
6
ν ν ι η η
16
23
7
2
7
35
33
2
7
η η η η ν
16
12
4
0
12
24
46
-22
8
ν η η η η
17
10
3
1
13
26
64
-38
9
η η η η η
17
-3
0
0
17
7
107
-100
Η ομάδα του Βισαλτιακού έχει -3 βαθμούς
1 Σκούταρι
3–0
1–1
0–0
2–2
1–0
2–1
1–1
2–0
7–0
0–2
4–1
3–0
6–0
1–0
10–0
9–0
3–0
2 Μονόβρυση
1–1
0–3
2–1
6–2
1–1
1–5
4–0
2–2
5–0
0–0
6–1
5–0
7–0
5–0
5–1
8–1
7–0
3 Α.Μ.Γ.Σ.
2–2
0–0
2–6
1–2
2–1
0–3
2–0
1–1
2–0
5–1
1–1
3–1
3–1
2–0
3–2
7–0
3–0
4 Μαυροθάλασσα
1–2
0–1
5–1
1–1
3–0
1–2
1–0
2–2
1–0
3–1
4–1
5–0
6–0
0–0
3–0
11–0
5 Οινούσα
0–2
1–1
2–2
0–4
0–2
0–2
1–1
2–2
0–1
2–0
3–5
3–0
2–0
4–2
3–2
7–1
7–0
6 Επτάμυλοι
2–0
0–7
0–0
0–5
1–1
1–5
1–3
0–1
5–3
0–2
0–3
2–1
3–2
7–0
10–0
3–0
7 Ψυχικό
0–3
1–4
0–5
1–6
1–3
1–3
0–5
1–4
0–2
0–3
1–2
3–0
3–4
4–2
3–0
5–0
8 Κορμίστα
0–1
0–6
0–5
1–5
0–7
2–3
0–2
0–0
0–6
2–3
2–4
0–7
2–3
2–4
4–3
8–3
3–2
9 Βισαλτιακός
0–9
0–3
0–10
0–7
1–8
0–3
0–7
0–11
0–3
0–7
1–7
0–3
0–10
0–5
0–3
2–3
3–8
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Αποτελέσματα” _builder_version=”3.29.3″]

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Πεπονιάς 8 Μαρτίου 2020 15:30
Βισαλτιακός
0 3
Fc Σκούταρη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεπονιάς
Βισαλτιακός
0
3
Σκούταρι
| Α/Α
Γήπεδο Οινούσας 8 Μαρτίου 2020 15:30
Πανσουλιακός
1 1
Οινούσα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Οινούσας
Α.Μ.Γ.Σ.
1
1
Οινούσα
Γήπεδο Κορμίστας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Κορμίστα
1 5
Μονόβρυση
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Κορμίστας
Κορμίστα
1
5
Μονόβρυση
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Οινούσας 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Οινούσα
0 2
Πανσουλιακός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Οινούσας
Οινούσα
0
2
Α.Μ.Γ.Σ.
Γήπεδο Ψυχικού 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ψυχικό
3 0
Βισαλτιακός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
3
0
Βισαλτιακός
| Α/Α
Γήπεδο Επταμύλων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Επτάμυλοι
1 3
Μαυροθάλασσα
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
3
Μαυροθάλασσα
Γήπεδο Μονόβρυσης 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μονόβρυση
1 1
Fc Σκούταρη
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
1
1
Σκούταρι
Αγωνιστική 17
Γήπεδο Πανσουλιακού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πανσουλιακός
2 0
Κορμίστα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πανσουλιακού
Α.Μ.Γ.Σ.
2
0
Κορμίστα
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μαυροθάλασσα
4 1
Ψυχικό
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
4
1
Ψυχικό
Γήπεδο Σκουτάρεως 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Fc Σκούταρη
10 0
Βισαλτιακός
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
10
0
Βισαλτιακός
Γήπεδο Οινούσας 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Οινούσα
2 0
Επτάμυλοι
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Οινούσας
Οινούσα
2
0
Επτάμυλοι
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Σκουτάρεως 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Fc Σκούταρη
1 0
Μαυροθάλασσα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
1
0
Μαυροθάλασσα
Γήπεδο Επταμύλων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Επτάμυλοι
1 1
Πανσουλιακός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
1
Α.Μ.Γ.Σ.
Γήπεδο Ψυχικού 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ψυχικό
0 2
Οινούσα
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
2
Οινούσα
Γήπεδο Κορμίστας 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κορμίστα
0 5
Μονόβρυση
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κορμίστας
Κορμίστα
0
5
Μονόβρυση
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Οινούσας 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Οινούσα
0 2
Fc Σκούταρη
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Οινούσας
Οινούσα
0
2
Σκούταρι
Γήπεδο Πανσουλιακού 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσουλιακός
3 1
Ψυχικό
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Α.Μ.Γ.Σ.
3
1
Ψυχικό
Γήπεδο Μονόβρυσης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Μονόβρυση
8 1
Βισαλτιακός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
8
1
Βισαλτιακός
Γήπεδο Κορμίστας 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κορμίστα
0 7
Επτάμυλοι
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κορμίστας
Κορμίστα
0
7
Επτάμυλοι
Αγωνιστική 14
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βισαλτιακός
2 3
Κορμίστα
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βισαλτιακός
2
3
Κορμίστα
Γήπεδο Σκουτάρεως 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Fc Σκούταρη
0 0
Πανσουλιακός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
0
0
Α.Μ.Γ.Σ.
Γήπεδο Ψυχικού 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ψυχικό
1 2
Επτάμυλοι
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
1
2
Επτάμυλοι
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μαυροθάλασσα
5 1
Μονόβρυση
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
5
1
Μονόβρυση
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Μονόβρυσης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μονόβρυση
4 0
Οινούσα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
4
0
Οινούσα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βισαλτιακός
0 11
Μαυροθάλασσα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βισαλτιακός
0
11
Μαυροθάλασσα
Γήπεδο Κορμίστας 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κορμίστα
2 4
Ψυχικό
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κορμίστας
Κορμίστα
2
4
Ψυχικό
Γήπεδο Επταμύλων 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Επτάμυλοι
2 0
Fc Σκούταρη
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
2
0
Σκούταρι
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Σκουτάρεως 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Fc Σκούταρη
4 1
Ψυχικό
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
4
1
Ψυχικό
Γήπεδο Οινούσας 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Οινούσα
7 1
Βισαλτιακός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Οινούσας
Οινούσα
7
1
Βισαλτιακός
Γήπεδο Πανσουλιακού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσουλιακός
2 6
Μονόβρυση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Α.Μ.Γ.Σ.
2
6
Μονόβρυση
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μαυροθάλασσα
6 0
Κορμίστα
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
6
0
Κορμίστα
Αγωνιστική 11
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1 0
Οινούσα
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
0
Οινούσα
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0 3
Πανσουλιακός
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
3
Α.Μ.Γ.Σ.
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
0 1
Fc Σκούταρη
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
0
1
Σκούταρι
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0 0
Μονόβρυση
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
0
Μονόβρυση
Αγωνιστική 10
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
4 2
Κορμίστα
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
4
2
Κορμίστα
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2 1
Μαυροθάλασσα
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Α.Μ.Γ.Σ.
2
1
Μαυροθάλασσα
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
6 1
Ψυχικό
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
6
1
Ψυχικό
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
10 0
Βισαλτιακός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
10
0
Βισαλτιακός
Αγωνιστική 9
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0 5
Ψυχικό
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
5
Ψυχικό
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2 0
Οινούσα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Α.Μ.Γ.Σ.
2
0
Οινούσα
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1 0
Επτάμυλοι
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Σκουτάρεως 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
3 0
Μονόβρυση
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
3
0
Μονόβρυση
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ψυχικού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
0 5
Μαυροθάλασσα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
5
Μαυροθάλασσα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0 9
Fc Σκούταρη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
9
Σκούταρι
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
2 3
Πανσουλιακός
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
2
3
Α.Μ.Γ.Σ.
Γήπεδο Επταμύλων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
5 3
Οινούσα
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
5
3
Οινούσα
Αγωνιστική 7
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
3 0
Ψυχικό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
3
0
Ψυχικό
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
7 0
Κορμίστα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
7
0
Κορμίστα
Γήπεδο Πανσουλιακού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
5 1
Επτάμυλοι
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Α.Μ.Γ.Σ.
5
1
Επτάμυλοι
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1 2
Fc Σκούταρη
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
2
Σκούταρι
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Ψυχικού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
1 3
Πανσουλιακός
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
1
3
Α.Μ.Γ.Σ.
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
1 1
Οινούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκούταρι
1
1
Οινούσα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0 7
Μονόβρυση
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
7
Μονόβρυση
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
3 2
Κορμίστα
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Επτάμυλοι
3
2
Κορμίστα
Αγωνιστική 5
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
1 1
Μαυροθάλασσα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
1
1
Μαυροθάλασσα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2 2
Fc Σκούταρη
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Α.Μ.Γ.Σ.
2
2
Σκούταρι
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
8 3
Βισαλτιακός
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
8
3
Βισαλτιακός
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0 3
Ψυχικό
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
3
Ψυχικό
Αγωνιστική 4
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
2 2
Μονόβρυση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
2
2
Μονόβρυση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
7 0
Επτάμυλοι
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκούταρι
7
0
Επτάμυλοι
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
3 0
Βισαλτιακός
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
3
0
Βισαλτιακός
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
3 4
Κορμίστα
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
3
4
Κορμίστα
Αγωνιστική 3
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0 7
Οινούσα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
7
Οινούσα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
2 1
Πανσουλιακός
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
2
1
Α.Μ.Γ.Σ.
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
0 0
Μαυροθάλασσα
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
0
0
Μαυροθάλασσα
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0 3
Fc Σκούταρη
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
3
Σκούταρι
Αγωνιστική 2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Οινούσα
2 2
Μαυροθάλασσα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Οινούσα
2
2
Μαυροθάλασσα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Fc Σκούταρη
6 0
Κορμίστα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκούταρι
6
0
Κορμίστα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μονόβρυση
5 0
Επτάμυλοι
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μονόβρυση
5
0
Επτάμυλοι
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσουλιακός
7 0
Βισαλτιακός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Α.Μ.Γ.Σ.
7
0
Βισαλτιακός
Αγωνιστική 1
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βισαλτιακός
0 3
Επτάμυλοι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βισαλτιακός
0
3
Επτάμυλοι
| Α/Α
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
2 3
Οινούσα
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
2
3
Οινούσα
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μαυροθάλασσα
3 0
Πανσουλιακός
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μαυροθάλασσα
3
0
Α.Μ.Γ.Σ.
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0 5
Μονόβρυση
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
5
Μονόβρυση
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Πρόγραμμα” _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Σκόρερς ” _builder_version=”3.29.3″]

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Μονόβρυση
38
2
 Σκούταρι
 Σκούταρι
33
3
 Μαυροθάλασσα
 Μαυροθάλασσα
17
4
 Οινούσα
 Οινούσα
10
5
 Κορμίστα
8
6
 Οινούσα
8
7
 Επτάμυλοι
 Επτάμυλοι
8
8
 Ψυχικό
7
9
 Οινούσα
 Οινούσα
6
10
 Α.Μ.Γ.Σ.
 Α.Μ.Γ.Σ.
6
11
 Α.Μ.Γ.Σ.
6
12
 Μαυροθάλασσα
 Μαυροθάλασσα
6
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Ποινές” _builder_version=”4.0.9″ hover_enabled=”0″]

Α/Α ΣωματείοΟνοματεπώνυμοΗμερομηνία ΠοινήςΠοινή (Υπόλοιπο)Έναρξη Ποινής

Σύλλογοι

[/et_pb_tab][/et_pb_tabs][et_pb_code] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Serres Live Scores News

13
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P