Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος

2019-2020

#
Σύλλογος
Αγ
Βαθμ
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ι ι ν
>
6
14
4
2
0
22
4
18
2
ν ν ν ι ι
>
5
11
3
2
0
19
3
16
3
ν ι ν ι ι
>
5
9
2
3
0
15
7
8
4
ν ι ι ν ι
>
5
9
2
3
0
9
3
6
5
η ν η ι ν
>
5
7
2
1
2
13
8
5
6
η ι ν ν η
>
6
7
2
1
3
16
18
-2
7
ν η η η ν
>
5
6
2
0
3
6
17
-11
8
η η η ν η
>
5
3
1
0
4
7
15
-8
9
η η η η η
>
6
-3
0
0
6
3
35
-32
Η ομάδα του Βισαλτιακού έχει -3 βαθμούς

1
2–2
1–1
2–1
 
5–0
 
5–0
7–0
2
 
1–1
2–2
6–0
7–0
3–0
3
2–2
1–1
2–2
 
3–2
 
7–0
4
1–1
 
 
2–2
3–0
0–0
 
3–0
5
1–2
2–2
 
 
0–3
 
3–1
7–0
6
 
0–6
2–3
0–0
 
2–3
4–3
8–3
7
 
0–5
0–7
 
3–2
0–3
 
3–0
8
0–5
0–3
 
1–3
3–4
3–0
9
0–7
 
0–7
0–3
 
0–7
3–8
0–3
 

Αγωνιστική 6
Γήπεδο Ψυχικού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
1
1 3
Πανσουλιακός
3
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
1
1 1
Οινούσα
1
Αγωνιστική 1
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 7
Μονόβρυση
7
Αγωνιστική 6
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
3
3 2
Κορμίστα
2
Αγωνιστική 5
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
1
1 1
Μαυροθάλασσα
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
2
2 2
Fc Σκούταρη
2
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
8
8 3
Βισαλτιακός
3
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
0
0 3
Ψυχικό
3
Αγωνιστική 4
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
2
2 2
Μονόβρυση
2
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
7
7 0
Επτάμυλοι
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
3
3 0
Βισαλτιακός
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
3
3 4
Κορμίστα
4
Αγωνιστική 3
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
0
0 7
Οινούσα
7
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
2
2 1
Πανσουλιακός
1
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
0
0 0
Μαυροθάλασσα
0
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
0 3
Fc Σκούταρη
3
Αγωνιστική 2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Οινούσα
2
2 2
Μαυροθάλασσα
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Fc Σκούταρη
6
6 0
Κορμίστα
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μονόβρυση
5
5 0
Επτάμυλοι
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσουλιακός
7
7 0
Βισαλτιακός
0
Αγωνιστική 1
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βισαλτιακός
0
0 3
Επτάμυλοι
3
| Α/Α
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κορμίστα
2
2 3
Οινούσα
3
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μαυροθάλασσα
3
3 0
Πανσουλιακός
0
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ψυχικό
0
0 5
Μονόβρυση
5

Αγωνιστική 7
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
-
- -
Fc Σκούταρη
-
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
-
- -
Ψυχικό
-
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
-
- -
Κορμίστα
-
Γήπεδο Πανσουλιακού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
-
- -
Επτάμυλοι
-
Αγωνιστική 8
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
-
- -
Πανσουλιακός
-
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ψυχικό
-
- -
Μαυροθάλασσα
-
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
-
- -
Fc Σκούταρη
-
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
-
- -
Οινούσα
-
Αγωνιστική 9
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
-
- -
Επτάμυλοι
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
-
- -
Μονόβρυση
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
-
- -
Ψυχικό
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
-
- -
Οινούσα
-
Αγωνιστική 10
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
-
- -
Κορμίστα
-
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
-
- -
Μαυροθάλασσα
-
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
-
- -
Ψυχικό
-
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
-
- -
Βισαλτιακός
-
Αγωνιστική 11
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
-
- -
Οινούσα
-
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κορμίστα
-
- -
Fc Σκούταρη
-
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Επτάμυλοι
-
- -
Μονόβρυση
-
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
-
- -
Πανσουλιακός
-

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Μονόβρυση
14
2
Σκούταρι
8
3
 Κορμίστα
7
4
 Οινούσα
 Οινούσα
5
5
Σκούταρι
Σκούταρι
4
6
 Α.Μ.Γ.Σ.
 Α.Μ.Γ.Σ.
4
7
 Ψυχικό
 Ψυχικό
3
8
 Οινούσα
3
9
 Α.Μ.Γ.Σ.
3
10
 Κορμίστα
2
11
 Μονόβρυση
 Μονόβρυση
2
12
Σκούταρι
2
13
Σκούταρι
2
14
 Οινούσα
 Οινούσα
2
15
 Μαυροθάλασσα
 Μαυροθάλασσα
2
16
 Επτάμυλοι
 Επτάμυλοι
2
17
 Μονόβρυση
 Μονόβρυση
2
18
 Μαυροθάλασσα
 Μαυροθάλασσα
2
19
 Κορμίστα
 Κορμίστα
2
20
 Οινούσα
 Οινούσα
2

Θ Παίκτης
1 0 1 0

Θ Σύλλογοι
1 0 1 0

P