[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row column_structure=”2_3,1_3″ _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.2.2″ hover_enabled=”0″]

Αποτελέσματα Β’ κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Ηράκλειας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Μαρτίου 2020 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 4
Κάτω Μητρούση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
4
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ηράκλειας 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
5
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 17
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
ΠΟΣ 2000
1 0
Βυρώνεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
1
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
1 1
Αναγέννηση
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Καλών Δένδρων 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
5 0
Θύελλα Καμενικίων
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
5
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
5
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Βυρώνειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ιωνικός Σερρών
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Ηράκλειας 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
ΠΟΣ 2000
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Χρυσού 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
0 4
Καλά Δένδρα
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 2
Αναγέννηση
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Κάτω Μητρούση
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Βυρώνειας 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 0
Ηράκλεια
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
0
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Καλών Δένδρων 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Αναγέννησης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Αεροδρομίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Βυρώνειας 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Αγωνιστική 12
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Ιωνικός Σερρών
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
ΠΟΣ 2000
2
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Στρυμονικό
5 1
Βυρώνεια
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
5
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
0 1
Καλά Δένδρα
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Κ. Μητρούση
0
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Θύελλα Καμενικίων
0 0
Αναγέννηση
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Βυρώνειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
0 4
Κάτω Μητρούση
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
0
4
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ηράκλειας 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 5
Ιωνικός Σερρών
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
5
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Αναγέννησης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
ΠΟΣ 2000
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Στρυμονικού 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
1 1
Θύελλα Καμενικίων
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Πεπονιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
3 1
Στρυμονικό
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεπονιάς
ΠΟΣ 2000
3
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Βυρώνεια
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 2
Αναγέννηση
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 5
Καλά Δένδρα
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
1
5
Καλά Δένδρα
| Εξ Αναβολής
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 0
Θύελλα Καμενικίων
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
2 4
Ιωνικός Σερρών
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
4
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Ηράκλεια
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Καλών Δένδρων 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
4 3
Στρυμονικό
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
3
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Βυρώνειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
2 2
ΠΟΣ 2000
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Κάτω Μητρούση
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ηράκλειας 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
4 1
Θύελλα Καμενικίων
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
4
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
2 1
Βυρώνεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2 2
Ηράκλεια
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
2
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Καλά Δένδρα
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 5
Κάτω Μητρούση
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
5
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Καλών Δένδρων 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
ΠΟΣ 2000
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
1 1
Θύελλα Καμενικίων
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
1
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
1 0
Ιωνικός Σερρών
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
0
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ηράκλειας 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
2 1
Βυρώνεια
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Αγωνιστική 5
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4 1
Στρυμονικό
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0 1
Κάτω Μητρούση
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
0
1
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1 3
Αναγέννηση
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
1
3
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1 3
Καλά Δένδρα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηράκλεια
1
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Αγωνιστική 4
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5 1
Ιωνικός Σερρών
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
5
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3 0
Βυρώνεια
2 Νοεμβρίου 2019 15:30
Καλά Δένδρα
3
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2 1
Αναγέννηση
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
0 0
Ηράκλεια
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κ. Μητρούση
0
0
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Αγωνιστική 3
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1 0
Κάτω Μητρούση
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
1
0
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0 8
ΠΟΣ 2000
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ιωνικός Σερρών
0
8
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5 1
Στρυμονικό
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Βυρώνεια
5
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 0
Θύελλα Καμενικίων
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Χρυσού 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
ΠΟΣ 2000
1 1
Αναγέννηση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Χρυσού
ΠΟΣ 2000
1
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Θύελλα Καμενικίων
7 1
Στρυμονικό
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
7
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Μητρούση
2 1
Βυρώνεια
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
2
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ιωνικός Σερρών
0 3
Ηράκλεια
9 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
0
3
Ηράκλεια
| Εξ Αναβολής
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Καλών Δένδρων 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καλά Δένδρα
3 1
Ιωνικός Σερρών
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2 0
Θύελλα Καμενικίων
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βυρώνεια
2
0
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0 4
ΠΟΣ 2000
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Στρυμονικό
0
4
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 1
Ηράκλεια
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
1
Ηράκλεια
| Εξ' αναβολής
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_sidebar area=”sidebar-1″ _builder_version=”3.17.6″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

43
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P