Ε.Π.Σ. Σερρών - Επίλεκτη 2019-20

2019-20

Επίλεκτη  Κατηγορία 2019-20

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
22
57
19
0
3
61
15
46
2
Σέρρες 1800
ν ν η ν η
22
39
12
3
7
38
29
9
3
Νεοχώρι
η ι ι η ι
22
35
9
8
5
44
34
10
4
Α.Ε. Χρυσού
η η ι ι ν
22
34
10
4
8
36
29
7
5
Χείμαρρος
η ν ν ι ι
22
33
10
3
9
25
32
-7
6
22
32
9
5
8
42
37
5
7
Αμμουδιά
ν η ι ν ν
22
29
9
2
11
28
35
-7
8
Λιθότοπος
ν ι η η ν
22
29
8
5
9
39
35
4
9
Σκοτούσα
η ν ν ι η
22
27
7
6
9
33
31
2
10
Άνω Πορόϊα
ν η ν ν η
22
22
7
1
14
28
50
-22
11
Πρώτη
ν η η η η
22
19
6
1
15
26
53
-27
12
Ροδολίβος
η η η ν η
22
18
4
6
12
20
40
-20
Επιστράφηκαν οι βαθμοί που αφαιρέθηκαν στον Ηρακλή Αμμουδιάς μετά από απόφαση της Ε.Π.Ο.

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Σιδηρόκαστρο
Σέρρες 1800
Νεοχώρι
Α.Ε. Χρυσού
Χείμαρρος
Άνω Μητρούση
Αμμουδιά
Λιθότοπος
Σκοτούσα
Άνω Πορόϊα
Πρώτη
Ροδολίβος
1 Σιδηρόκαστρο
2–1
0–1
5–1
3–2
2–0
0–1
4–1
2–0
2–0
2–1
0–1
3–0
2–0
1–0
2–1
4–1
6–0
4–1
4–0
4–1
3–0
6–2
2 Σέρρες 1800
1–0
1–2
1–1
1–5
1–0
1–0
1–2
2–0
4–1
0–2
4–0
1–1
0–2
2–0
1–4
1–1
5–2
3–1
2–1
5–3
0–1
1–0
3 Νεοχώρι
2–3
1–5
5–1
1–1
1–2
3–2
6–2
1–1
4–1
1–1
2–1
0–0
1–1
3–3
1–0
2–2
1–0
4–2
3–1
1–2
0–2
1–1
4 Α.Ε. Χρυσού
1–0
0–2
0–1
0–1
2–3
2–1
4–0
0–1
1–1
5–2
0–2
2–1
2–2
0–2
1–0
3–3
2–1
2–3
3–0
2–1
2–0
2–2
5 Χείμαρρος
0–2
1–4
0–2
2–1
1–1
2–6
1–0
0–4
3–2
0–0
2–1
0–2
1–2
0–1
1–0
0–2
2–0
2–2
2–0
1–0
2–0
2–0
6 Άνω Μητρούση
1–2
0–2
2–0
1–4
1–1
1–4
2–5
1–1
0–0
2–3
3–2
4–2
2–1
1–2
2–1
0–0
4–0
3–1
6–2
1–2
3–0
2–2
7 Αμμουδιά
0–3
1–0
1–1
0–4
0–0
1–2
1–2
2–0
2–0
1–2
2–4
2–3
2–1
4–2
2–1
1–3
1–0
2–1
0–1
1–3
1–0
1–2
8 Λιθότοπος
0–1
0–2
0–2
2–0
3–3
1–1
2–0
2–2
1–0
2–1
2–1
1–2
2–4
1–2
2–2
5–2
2–3
1–2
4–0
0–3
4–0
2–2
9 Σκοτούσα
1–4
1–2
1–1
4–1
2–2
0–1
3–3
0–1
2–0
0–1
0–0
1–2
3–1
1–2
2–5
2–2
2–0
0–2
2–0
4–0
2–1
0–0
10 Άνω Πορόϊα
1–4
0–6
1–3
2–5
2–4
0–1
3–2
1–2
2–2
0–2
1–3
0–4
1–2
0–1
2–1
3–2
2–0
0–2
2–1
3–1
1–2
1–0
11 Πρώτη
1–4
0–4
3–5
1–2
2–1
1–3
1–2
0–3
0–1
0–2
2–1
2–6
3–1
1–0
3–0
0–4
0–4
0–2
1–3
1–2
1–1
3–2
12 Ροδολίβος
2–6
0–3
0–1
1–0
1–1
2–0
2–2
0–2
0–2
0–2
2–2
0–3
2–1
0–1
2–2
0–4
0–0
1–2
0–1
2–1
2–3
1–1

Play Off 2019-20

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
1
11
1
0
0
4
2
2
2
1
4
1
0
0
4
0
4
3
1
3
0
1
0
2
2
0
4
1
1
0
1
0
2
2
0
5
1
1
0
0
1
0
4
-4
6
1
0
0
0
1
2
4
-2

Σιδηρόκαστρο
Α.Ε. Χρυσού
Σέρρες 1800
Χείμαρρος
Νεοχώρι
Άνω Μητρούση
1 Σιδηρόκαστρο
4–2
2 Α.Ε. Χρυσού
4–0
3 Σέρρες 1800
2–2
4 Χείμαρρος
2–2
5 Νεοχώρι
0–4
6 Άνω Μητρούση
2–4

Play Out 2019-20

Όλα
Εντός
Εκτός
#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
1
7
1
0
0
5
0
5
2
1
7
1
0
0
3
1
2
3
1
3
1
0
0
2
1
1
4
1
3
0
0
1
1
2
-1
5
1
1
0
0
1
0
5
-5
6
1
0
0
0
1
1
3
-2

Λιθότοπος
Αμμουδιά
Ροδολίβος
Σκοτούσα
Άνω Πορόϊα
Πρώτη
1 Λιθότοπος
5–0
2 Αμμουδιά
3–1
3 Ροδολίβος
2–1
4 Σκοτούσα
1–2
5 Άνω Πορόϊα
0–5
6 Πρώτη
1–3

Top Scorers 2019-20

Θέση#
Παίκτης
Σύλλογος
Εθνικότητα
Γκολ
1
Σιδηρόκαστρο
Σιδηρόκαστρο
21
2
Πρώτη
14
3
Α.Ε. Χρυσού
Α.Ε. Χρυσού
14
4
Σιδηρόκαστρο
Σιδηρόκαστρο
14
5
Λιθότοπος
Λιθότοπος
13
6
Νεοχώρι
Νεοχώρι
11
7
Λιθότοπος
Σέρρες 1800
Λιθότοπος
Σέρρες 1800
11
8
Νεοχώρι
11
9
Σκοτούσα
Σκοτούσα
10
10
Νεοχώρι
Νεοχώρι
10

Ποινές 2019-20

Θ
Σύλλογοι
Βαθμ
1
Ροδολίβος
18
3
3
39
2
Πρώτη
11
1
4
33
3
Χείμαρρος
13
2
2
27
4
Σιδηρόκαστρο
12
2
1
21
5
Λιθότοπος
12
4
0
20
6
Αμμουδιά
7
2
1
16
7
Α.Ε. Χρυσού
10
3
0
16
8
Άνω Μητρούση
4
1
2
16
9
Σέρρες 1800
9
3
0
15
10
Νεοχώρι
7
1
1
14
11
Άνω Πορόϊα
5
1
1
12
12
Σκοτούσα
0
1
2
12