[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

Αγώνες Play Off Β’  Όμιλος

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αγωνιστική 10
11 Μαΐου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 2
ΠΣ Σέρρες
11 Μαΐου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
3
2
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
11 Μαΐου 2019 17:00
Ροδολίβος
1 0
Πρώτη
11 Μαΐου 2019 17:00
Ροδολίβος
1
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
11 Μαΐου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
3 2
Νιγρίτα
11 Μαΐου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
3
2
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 9
5 Μαΐου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
3 2
Ροδολίβος
5 Μαΐου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
3
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
5 Μαΐου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
6 4
Νιγρίτα
5 Μαΐου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
6
4
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
5 Μαΐου 2019 17:00
Πρώτη
3 2
Νέα Ζίχνη
5 Μαΐου 2019 17:00
Πρώτη
3
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 8
21 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
0 2
Πρώτη
21 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
0
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
21 Απριλίου 2019 12:30
ΠΣ Σέρρες
5 0
Νέα Ζίχνη
21 Απριλίου 2019 12:30
ΠΣ Σέρρες
5
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3 0
Άγιο Πνεύμα
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Αγωνιστική 7
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άγιο Πνεύμα
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
14 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
0 1
Ροδολίβος
14 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
14 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1 0
ΠΣ Σέρρες
14 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
0
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Αγωνιστική 6
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Νέα Ζίχνη
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
10 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0 1
Πρώτη
10 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
10 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
2 0
Νιγρίτα
10 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 5
7 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
1 1
Ροδολίβος
7 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
1
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
7 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1 0
Νέα Ζίχνη
7 Απριλίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
6 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0 3
Άγιο Πνεύμα
6 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Α/Α
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 3
3 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
3 2
ΠΣ Σέρρες
3 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
3
2
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 4
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Πρώτη
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1 4
Άγιο Πνεύμα
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 0
ΠΣ Σέρρες
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
0
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Αγωνιστική 3
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Ροδολίβος
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
27 Μαρτίου 2019 16:00
Πρώτη
1 1
Νιγρίτα
27 Μαρτίου 2019 16:00
Πρώτη
1
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Αγωνιστική 2
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0 1
Πρώτη
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Δημ.
23 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
1 0
Νέα Ζίχνη
23 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Δημ.
23 Μαρτίου 2019 16:00
ΠΣ Σέρρες
1 1
Νιγρίτα
23 Μαρτίου 2019 16:00
ΠΣ Σέρρες
1
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Αγωνιστική 1
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1 3
Άγιο Πνεύμα
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
17 Μαρτίου 2019 16:00
Πρώτη
0 0
ΠΣ Σέρρες
17 Μαρτίου 2019 16:00
Πρώτη
0
0
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νιγρίτα
0 0
Ροδολίβος
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νιγρίτα
0
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν η ν
10
6
2
2
13
6
7
25
2
ν ν ν ν η
10
5
4
1
12
7
5
24
3
ν η η ν ν
10
7
0
3
23
14
9
24
4
η ν η η η
10
2
3
5
11
19
-8
12
5
η η η η ν
10
2
1
7
10
20
-10
7
6
η η ν ν η
10
2
2
6
13
16
-3
5
Η ομάδα της Π.Σ. Σέρρες έχει -3 βαθμούς
[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.21.1″ z_index_tablet=”500″]

ΣΚΟΡΕΡΣ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Άγιο Πνεύμα
 Άγιο Πνεύμα
7
2
 Πρώτη
4
3
 Ροδολίβος
 Ροδολίβος
4
4
 Άγιο Πνεύμα
 Άγιο Πνεύμα
4
5
 ΠΣ Σέρρες
 ΠΣ Σέρρες
4
6
 Νέα Ζίχνη
 Νέα Ζίχνη
4
7
 Άγιο Πνεύμα
 Άγιο Πνεύμα
4
8
 Ροδολίβος
 Ροδολίβος
3
9
 Ροδολίβος
 Ροδολίβος
3
10
 Νιγρίτα
 Νιγρίτα
3
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

29
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P