[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”4.3.2″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 2
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Δραβήσκος
2 0
Πεθελινός
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Λευκώνας
0 2
Εμμ.Παππάς
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
Αγωνιστική 1
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 3
Δραβήσκος
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Άγιο Πνεύμα

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 1
Play Out Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Μεσολακκιά
0 2
Βαλτοτόπι
Play Out Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νιγρίτα
5 0
Ηρακλής Σερρών

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”2_3,1_3″ _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 22
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Λευκώνας
1 0
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ηρακλής Σερρών
3 2
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Βαλτοτόπι
2 1
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Δραβήσκος
3 1
Νιγρίτα
Αγωνιστική 21
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πήγασος
0 2
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Νιγρίτα
Αγωνιστική 20
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
1 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
4 1
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 1
Μεσολακκιά
Αγωνιστική 19
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πεθελινός
Αγωνιστική 18
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
0 1
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
2 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 0
Λευκώνας
Αγωνιστική 17
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Πήγασος
Αγωνιστική 16
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
0 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεσολακκιά
1 5
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
1 1
Δραβήσκος
Αγωνιστική 15
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
6 3
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 1
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
0 0
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
3 3
Πήγασος
Αγωνιστική 14
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
8 0
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
3 0
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
4 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Πεθελινός
Αγωνιστική 13
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 6
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
0 1
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
Αγωνιστική 12
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 3
Δραβήσκος
Αγωνιστική 11
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
1 2
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
4 3
Βαλτοτόπι
Αγωνιστική 10
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 1
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
1 1
Μεσολακκιά
Αγωνιστική 9
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
2 4
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
0 0
Δραβήσκος
Αγωνιστική 8
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
2 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
1 0
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 7
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
Αγωνιστική 6
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νιγρίτα
2 2
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πήγασος
0 2
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πεθελινός
0 1
Ηρακλής Σερρών
Αγωνιστική 5
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
5 0
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Βαλτοτόπι
6 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 4
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Μεσολακκιά
2 5
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πήγασος
0 2
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
0 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Εμμ.Παππάς
4 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Λευκώνας
Αγωνιστική 3
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νιγρίτα
1 4
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
4 1
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Ηρακλής Σερρών
1 5
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Βαλτοτόπι
0 2
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Μεσολακκιά
Αγωνιστική 2
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Πήγασος
2 5
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Εμμ.Παππάς
3 0
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Λευκώνας
4 0
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Ηρακλής Σερρών
Αγωνιστική 1
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μεσολακκιά
0 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νιγρίτα
1 1
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Δραβήσκος
1 0
Βαλτοτόπι

[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_sidebar area=”sidebar-1″ _builder_version=”3.17.6″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
151
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P