Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 2ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 22
Γήπεδο Λευκώνα 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Λευκώνας
1
1 0
Εμμ.Παπάς
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
2
2 0
Πήγασος
0
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηρακλής Σερρών
3
3 2
Μεσολακκιά
2
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Βαλτοτόπι
2
2 1
Πεθελινός
1
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Δραβήσκος
3
3 1
Νιγρίτα
1
Αγωνιστική 21
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3
3 0
Λευκώνας
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Εμμ.Παπάς
1
1 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πήγασος
0
0 2
Βαλτοτόπι
2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
2
2 2
Δραβήσκος
2
Γήπεδο Πεθελινού 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πεθελινός
1
1 0
Νιγρίτα
0
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Νιγρίτας 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
1
1 0
Πήγασος
0
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
4
4 1
Εμμ.Παπάς
1
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
1
1 1
Νέα Ζίχνη
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
2
2 1
Μεσολακκιά
1
Αγωνιστική 19
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1
1 2
Μεσολακκιά
2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
2
2 2
Ηρακλής Σερρών
2
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
2
2 1
Βαλτοτόπι
1
Γήπεδο Λευκώνα 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λευκώνας
0
0 1
Δραβήσκος
1
Γήπεδο Εμμ.Παππά 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Εμμ.Παπάς
3
3 2
Πεθελινός
2
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Νιγρίτας 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
2
2 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
0
0 1
Εμμ.Παπάς
1
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
0
0 1
Νέα Ζίχνη
1
Γήπεδο Δραβήσκου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
2
2 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδο Πεθελινού 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
2
2 0
Λευκώνας
0
Αγωνιστική 17
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1 1
Δραβήσκος
1
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
0
0 1
Νιγρίτα
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Σερρών
0
0 2
Πεθελινός
2
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
3
3 0
Μεσολακκιά
0
Γήπεδο Λευκώνα 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λευκώνας
0
0 1
Πήγασος
1
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Νιγρίτας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
0
0 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
1
1 5
Βαλτοτόπι
5
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1
1 2
Ηρακλής Σερρών
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 0
Άγιο Πνεύμα
0
Γήπεδο Πεθελινού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
1
1 1
Δραβήσκος
1
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Νιγρίτας 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
6
6 3
Μεσολακκιά
3
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1 0
Πεθελινός
0
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1
1 1
Εμμ.Παπάς
1
Γήπεδο Λευκώνα 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
0
0 0
Άγιο Πνεύμα
0
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
3
3 3
Πήγασος
3
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
0
0 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
8
8 0
Νιγρίτα
0
Γήπεδο Λευκώνα 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
3
3 0
Βαλτοτόπι
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
3
3 1
Ηρακλής Σερρών
1
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1
1 2
Πεθελινός
2
| Εξ Αναβολής
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
0
0 6
Εμμ.Παπάς
6
Γήπεδο Νιγρίτας 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
2
2 3
Λευκώνας
3
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
3
3 1
Πήγασος
1
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
0
0 1
Άγιο Πνεύμα
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
0
0 0
Βαλτοτόπι
0
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 0
Νέα Ζίχνη
0
Γήπεδο Λευκώνα 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4
4 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Πεθελινού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
0
0 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 1
Νιγρίτα
1
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1
1 3
Δραβήσκος
3
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0
0 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4
4 6
Ηρακλής Σερρών
6
Γήπεδο Νιγρίτας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
1
1 2
Δραβήσκος
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
4
4 3
Βαλτοτόπι
3
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Νιγρίτας 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
2
2 1
Πεθελινός
1
Γήπεδο Λευκώνα 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1
1 0
Νέα Ζίχνη
0
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 2
Εμμ.Παπάς
2
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1
1 0
Πήγασος
0
Γήπεδο Δραβήσκου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
1
1 1
Μεσολακκιά
1
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1
1 3
Νιγρίτα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
2
2 4
Πεθελινός
4
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδο Λευκώνα 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1
1 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
0
0 0
Δραβήσκος
0
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1
1 2
Πήγασος
2
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0
0 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδο Δραβήσκου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
2
2 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
1
1 0
Εμμ.Παπάς
0
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παπάς
3
3 2
Πήγασος
2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4
4 1
Βαλτοτόπι
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 1
Δραβήσκος
1
Γήπεδο Λευκώνα 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4
4 1
Πεθελινός
1
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2
2 0
Νιγρίτα
0
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Νιγρίτας 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νιγρίτα
2
2 2
Βαλτοτόπι
2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1
1 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πήγασος
0
0 2
Λευκώνας
2
Γήπεδο Δραβήσκου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
1
1 1
Νέα Ζίχνη
1
Γήπεδο Πεθελινού 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πεθελινός
0
0 1
Ηρακλής Σερρών
1
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3
3 1
Νιγρίτα
1
Γήπεδο Δραβήσκου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
5
5 0
Πεθελινός
0
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βαλτοτόπι
6
6 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Σερρών
5
5 2
Πήγασος
2
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
1
1 1
Εμμ.Παπάς
1
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Μεσολακκιάς 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μεσολακκιά
2
2 5
Νιγρίτα
5
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πήγασος
0
0 2
Δραβήσκος
2
Γήπεδο Πεθελινού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
0
0 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Εμμ.Παπάς
4
4 1
Βαλτοτόπι
1
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Άγιο Πνεύμα
2
2 0
Λευκώνας
0
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Νιγρίτας 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νιγρίτα
1
1 4
Εμμ.Παπάς
4
Γήπεδο Πεθελινού 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
4
4 1
Πήγασος
1
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Σερρών
1
1 5
Άγιο Πνεύμα
5
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Βαλτοτόπι
0
0 2
Λευκώνας
2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Ζίχνη
3
3 1
Μεσολακκιά
1
Αγωνιστική 2
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πήγασος
2
2 5
Νέα Ζίχνη
5
Γήπεδο Εμμ.Παππά 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Εμμ.Παπάς
3
3 0
Μεσολακκιά
0
Γήπεδο Λευκώνα 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λευκώνας
4
4 0
Νιγρίτα
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
4
4 0
Δραβήσκος
0
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Βαλτοτόπι
1
1 1
Ηρακλής Σερρών
1
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μεσολακκιά
0
0 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Νιγρίτας 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
1 1
Ηρακλής Σερρών
1
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1
1 0
Εμμ.Παπάς
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
2
2 2
Πεθελινός
2
Γήπεδο Δραβήσκου 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Δραβήσκος
1
1 0
Βαλτοτόπι
0

P