Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος

2019-2020

#
Σύλλογος
Αγ
Βαθμ
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
>
11
29
9
2
0
28
6
22
2
η ν ν ι ν
>
11
25
8
1
2
21
7
14
3
ν ν η η η
>
11
22
7
1
3
22
11
11
4
ν ι ι ν ν
>
11
22
6
4
1
18
10
8
5
η ι ν ι ν
>
11
21
6
3
2
19
9
10
6
η η η ν ι
>
11
13
3
4
4
19
20
-1
7
ν ν η ν η
>
11
13
4
1
6
17
25
-8
8
η ν ν η ι
>
11
12
3
3
5
17
23
-6
9
η η ν η η
>
11
8
2
2
7
16
24
-8
10
η ν η η η
>
10
3
1
0
9
10
29
-19
11
η η ι η η
>
11
1
0
1
10
14
37
-23

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1
2–0
2–1
4–0
1–1
 
5–1
2–2
3–0
2–0
2–0
3–0
2–1
2
 
0–2
1–0
1–2
1–1
1–0
4–1
4–0
 
2–0
2–0
4–1
1–0
3
1–2
0–1
1–1
1–0
0–1
2–1
 
2–0
3–1
4–1
 
5–2
3–1
4
 
0–4
2–1
1–1
0–0
1–1
5–0
2–1
1–0
3–1
 
2–0
1–1
5
1–1
1–1
1–0
0–1
0–0
2–1
0–1
 
4–1
4–1
3–2
3–0
6
1–5
0–1
1–2
1–1
1–2
1–0
1–1
1–1
 
1–1
5–2
6–4
7
0–3
2–2
1–4
0–2
0–5
1–0
0–1
1–2
4–3
4–1
4–2
8
0–2
 
0–4
1–3
1–2
1–4
1–1
1–1
2–1
2–2
3–1
 
5–2
9
0–2
0–2
1–4
1–3
0–1
 
1–4
1–1
3–4
2–2
1–0
6–1
10
0–3
0–2
2–5
0–2
2–3
2–5
 
1–4
1–3
0–1
2–1
11
1–2
0–1
1–4
 
1–3
1–1
 
0–3
4–6
2–4
2–5
1–6
1–2

Αγωνιστική 12
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 0
Νέα Ζίχνη
0
Γήπεδο Λευκώνα 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4
4 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Πεθελινού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
0
0 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 1
Νιγρίτα
1
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1
1 3
Δραβήσκος
3
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Εμμ.Παππά 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
4
4 3
Βαλτοτόπι
3
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0
0 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4
4 6
Ηρακλής Σερρών
6
Γήπεδο Νιγρίτας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
1
1 2
Δραβήσκος
2
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Λευκώνα 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1
1 0
Νέα Ζίχνη
0
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 2
Εμμ.Παπάς
2
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1
1 0
Πήγασος
0
Γήπεδο Δραβήσκου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
1
1 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Νιγρίτας 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
2
2 1
Πεθελινός
1
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδο Λευκώνα 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1
1 0
Ηρακλής Σερρών
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
0
0 0
Δραβήσκος
0
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1
1 3
Νιγρίτα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
2
2 4
Πεθελινός
4
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0
0 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδο Δραβήσκου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
2
2 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
1
1 0
Εμμ.Παπάς
0
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1
1 2
Πήγασος
2
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4
4 1
Βαλτοτόπι
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1
1 1
Δραβήσκος
1
Γήπεδο Λευκώνα 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4
4 1
Πεθελινός
1
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2
2 0
Νιγρίτα
0
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παπάς
3
3 2
Πήγασος
2
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Δραβήσκου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
1
1 1
Νέα Ζίχνη
1
Γήπεδο Πεθελινού 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πεθελινός
0
0 1
Ηρακλής Σερρών
1
Γήπεδο Νιγρίτας 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νιγρίτα
2
2 2
Βαλτοτόπι
2
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1
1 2
Άγιο Πνεύμα
2
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πήγασος
0
0 2
Λευκώνας
2
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3
3 1
Νιγρίτα
1
Γήπεδο Δραβήσκου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
5
5 0
Πεθελινός
0
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βαλτοτόπι
6
6 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Σερρών
5
5 2
Πήγασος
2
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
1
1 1
Εμμ.Παπάς
1
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Πεθελινού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
0
0 2
Νέα Ζίχνη
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Εμμ.Παπάς
4
4 1
Βαλτοτόπι
1
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Άγιο Πνεύμα
2
2 0
Λευκώνας
0
Γήπεδο Μεσολακκιάς 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μεσολακκιά
2
2 5
Νιγρίτα
5
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πήγασος
0
0 2
Δραβήσκος
2
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Πεθελινού 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
4
4 1
Πήγασος
1
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Σερρών
1
1 5
Άγιο Πνεύμα
5
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Βαλτοτόπι
0
0 2
Λευκώνας
2
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Ζίχνη
3
3 1
Μεσολακκιά
1
Γήπεδο Νιγρίτας 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νιγρίτα
1
1 4
Εμμ.Παπάς
4
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Εμμ.Παπάς
3
3 0
Μεσολακκιά
0
Γήπεδο Λευκώνα 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λευκώνας
4
4 0
Νιγρίτα
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
4
4 0
Δραβήσκος
0
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Βαλτοτόπι
1
1 1
Ηρακλής Σερρών
1
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πήγασος
2
2 5
Νέα Ζίχνη
5
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1
1 0
Εμμ.Παπάς
0
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
2
2 2
Πεθελινός
2
Γήπεδο Δραβήσκου 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Δραβήσκος
1
1 0
Βαλτοτόπι
0
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μεσολακκιά
0
0 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Νιγρίτας 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
1 1
Ηρακλής Σερρών
1

 

Αγωνιστική 13
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
-
- -
Εμμ.Παπάς
-
Γήπεδο Νιγρίτας 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
-
- -
Λευκώνας
-
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
-
- -
Πήγασος
-
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
-
- -
Άγιο Πνεύμα
-
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
-
- -
Βαλτοτόπι
-
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
-
- -
Νέα Ζίχνη
-
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
-
- -
Πεθελινός
-
Γήπεδο Εμμ.Παππά 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
-
- -
Νιγρίτα
-
Γήπεδο Λευκώνα 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
-
- -
Βαλτοτόπι
-
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
-
- -
Ηρακλής Σερρών
-
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Νιγρίτας 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
-
- -
Μεσολακκιά
-
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
-
- -
Εμμ.Παπάς
-
Γήπεδο Λευκώνα 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
-
- -
Άγιο Πνεύμα
-
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
-
- -
Πεθελινός
-
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
-
- -
Πήγασος
-


Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Εμμ.Παπάς
 Εμμ.Παπάς
7
2
 Άγιο Πνεύμα
 Άγιο Πνεύμα
6
3
 Μεσολακκιά
 Μεσολακκιά
6
4
 Δραβήσκος
6
5
 Νέα Ζίχνη
 Νέα Ζίχνη
5
6
 Δραβήσκος
 Δραβήσκος
5
7
 Πεθελινός
 Πεθελινός
5
8
 Πεθελινός
 Πεθελινός
5
9
 Λευκώνας
 Λευκώνας
5
10
 Νιγρίτα
 Νιγρίτα
4

P