[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.0.6″]

Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος

2019-2020
[/et_pb_text][et_pb_tabs active_tab_background_color=”#0c71c3″ inactive_tab_background_color=”#e05426″ active_tab_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.0.9″ tab_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″ box_shadow_style=”preset2″][et_pb_tab title=”Βαθμολογία” _builder_version=”3.29.3″]

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ι ν
20
49
15
4
1
43
12
31
2
ι ν ι ι ν
20
43
13
4
3
38
16
22
3
ν ν η ν η
20
40
12
4
4
41
17
24
4
ν ν ν ι ν
20
38
10
8
2
35
20
15
5
η η ι η ν
20
36
11
3
6
29
17
12
6
ν η ν ν η
20
29
9
2
9
30
34
-4
7
η ι ι η ν
20
22
5
7
8
28
34
-6
8
ν η ν η η
20
21
6
3
11
30
46
-16
9
η η η ν ν
20
19
5
4
11
27
34
-7
10
η η η η η
20
7
2
1
17
18
47
-29
11
η ν η ι η
20
5
1
2
17
25
67
-42
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Άγιο Πνεύμα
1–1
2–1
1–1
0–1
4–0
1–0
2–0
0–0
2–2
3–0
3–1
5–1
2–0
3–2
2–1
2–0
2–0
3–0
3–0
2–1
2 Νέα Ζίχνη
1–2
1–1
1–0
0–1
1–1
1–1
3–0
0–1
1–0
2–0
2–2
2–1
3–1
2–0
4–1
1–0
3–1
5–2
3–1
2–0
3 Εμμ.Παππάς
1–0
1–1
1–0
0–1
0–0
1–4
1–1
0–1
3–2
0–1
1–0
2–1
8–0
4–1
4–1
1–1
3–2
1–0
3–0
6–0
4 Δραβήσκος
0–1
0–4
1–1
1–1
4–1
0–0
2–1
1–0
5–0
1–1
2–0
1–1
3–1
2–1
1–0
3–1
3–3
2–0
1–1
2–2
5 Λευκώνας
0–0
0–2
1–0
0–3
1–0
1–1
0–1
1–2
4–1
0–2
1–0
1–1
4–0
3–2
3–0
2–0
0–1
2–0
4–1
1–0
6 Πεθελινός
0–3
2–2
0–2
0–1
1–0
2–3
1–1
0–5
2–0
1–4
0–1
2–0
1–0
1–2
4–3
1–2
4–1
2–1
2–1
4–2
7 Ηρακλής Σερρών
1–5
1–3
1–2
2–2
1–2
0–1
1–1
0–2
1–1
0–1
0–2
1–0
1–1
1–1
0–0
1–1
5–2
2–1
3–2
6–4
8 Νιγρίτα
2–3
0–2
0–2
1–3
1–4
0–8
1–2
1–3
2–3
0–4
2–1
0–1
1–1
1–1
2–2
1–0
1–0
3–1
6–3
5–2
9 Βαλτοτόπι
0–2
1–2
0–1
1–4
1–1
1–4
1–3
0–1
0–2
0–3
2–1
3–4
1–1
0–0
0–1
2–2
1–0
2–0
6–1
5–1
10 Πήγασος
0–3
0–2
2–5
1–3
0–1
2–3
0–2
3–3
0–2
1–0
1–2
1–4
1–2
2–5
1–3
0–1
0–2
0–1
1–2
2–1
11 Μεσολακκιά
1–2
0–3
0–2
1–3
0–6
0–3
2–2
1–1
0–1
1–4
2–4
1–2
4–6
2–3
2–5
3–6
1–5
1–6
1–2
2–1
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Αποτελέσματα” _builder_version=”3.29.3″]

Αγωνιστική 22
Γήπεδο Λευκώνα 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Λευκώνας
1 0
Εμμ.Παππάς
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
0
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Πήγασος
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Πήγασος
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηρακλής Σερρών
3 2
Μεσολακκιά
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
3
2
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Βαλτοτόπι
2 1
Πεθελινός
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
2
1
Πεθελινός
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Δραβήσκος
3 1
Νιγρίτα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
3
1
Νιγρίτα
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 21
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Λευκώνας
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Εμμ.Παππά 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Εμμ.Παππάς
1 0
Ηρακλής Σερρών
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πήγασος
0 2
Βαλτοτόπι
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Πήγασος
0
2
Βαλτοτόπι
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Μεσολακκιάς 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Δραβήσκος
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Ζαχαριά Μαρία
Γήπεδο Πεθελινού 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πεθελινός
1 0
Νιγρίτα
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
1
0
Νιγρίτα
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Λευκώνας
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
1
Λευκώνας
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Πεθελινού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
2 1
Μεσολακκιά
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
2
1
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Νιγρίτας 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
1 0
Πήγασος
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
1
0
Πήγασος
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
4 1
Εμμ.Παππάς
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
4
1
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Αγωνιστική 19
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Ηρακλής Σερρών
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Βαλτοτόπι
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
1
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Λευκώνα 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λευκώνας
0 1
Δραβήσκος
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
1
Δραβήσκος
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πεθελινός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
2
Πεθελινός
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Μεσολακκιά
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νέα Ζίχνη
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
1
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Δραβήσκου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
2 0
Ηρακλής Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
0
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Πεθελινού 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
2 0
Λευκώνας
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
2
0
Λευκώνας
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νιγρίτας 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
2 3
Άγιο Πνεύμα
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
3
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
0 1
Εμμ.Παππάς
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
1
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 17
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
1
Δραβήσκος
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νιγρίτα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
1
Νιγρίτα
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 2
Πεθελινός
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
0
2
Πεθελινός
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λευκώνα 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λευκώνας
0 1
Πήγασος
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
1
Πήγασος
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Πεθελινού 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
1 1
Δραβήσκος
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
1
1
Δραβήσκος
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νιγρίτας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
0 2
Νέα Ζίχνη
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
0
2
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
1 5
Βαλτοτόπι
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
5
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Άγιο Πνεύμα
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Πεθελινός
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Πεθελινός
| Εξ Αναβολής
| Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1 1
Εμμ.Παππάς
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
1
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Λευκώνα 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
0 0
Άγιο Πνεύμα
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
0
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
3 3
Πήγασος
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
3
3
Πήγασος
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νιγρίτας 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
6 3
Μεσολακκιά
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
6
3
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Πεθελινός
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
0
Πεθελινός
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Εμμ.Παππά 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
8 0
Νιγρίτα
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
8
0
Νιγρίτα
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Λευκώνα 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
3 0
Βαλτοτόπι
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
3
0
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
1
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
0 2
Νέα Ζίχνη
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
2
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Πήγασος
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Πήγασος
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
0 1
Άγιο Πνεύμα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
0
1
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
0
0
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
0 6
Εμμ.Παππάς
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
6
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Νιγρίτας 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
2 3
Λευκώνας
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
3
Λευκώνας
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Λευκώνα 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4 1
Μεσολακκιά
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
4
1
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Πεθελινού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
0 3
Άγιο Πνεύμα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
1
Νιγρίτα
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1 3
Δραβήσκος
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
3
Δραβήσκος
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Εμμ.Παππά 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Λευκώνας
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Λευκώνας
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πεθελινού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
4 3
Βαλτοτόπι
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
4
3
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
6
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Νιγρίτας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
1 2
Δραβήσκος
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
1
2
Δραβήσκος
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Λευκώνα 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1 0
Νέα Ζίχνη
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
0
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
0
Πήγασος
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Δραβήσκου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
1 1
Μεσολακκιά
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
1
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νιγρίτας 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
2 1
Πεθελινός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
1
Πεθελινός
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Λευκώνα 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1 0
Ηρακλής Σερρών
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
0
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
0 0
Δραβήσκος
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
0
Δραβήσκος
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
3
Νιγρίτα
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
2 4
Πεθελινός
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
4
Πεθελινός
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Δραβήσκου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
2 1
Λευκώνας
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
1
Λευκώνας
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Πεθελινού 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
1 0
Εμμ.Παππάς
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
1
0
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Πήγασος
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
1
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Δραβήσκος
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
1
Δραβήσκος
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Λευκώνα 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
4 1
Πεθελινός
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
4
1
Πεθελινός
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
2
Πήγασος
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Δραβήσκου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
1
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πεθελινού 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πεθελινός
0 1
Ηρακλής Σερρών
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
0
1
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νιγρίτας 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νιγρίτα
2 2
Βαλτοτόπι
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
2
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πήγασος
0 2
Λευκώνας
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Πήγασος
0
2
Λευκώνας
| Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Νιγρίτα
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Δραβήσκου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
5 0
Πεθελινός
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
5
0
Πεθελινός
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Βαλτοτόπι
6 1
Μεσολακκιά
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
6
1
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
5
2
Πήγασος
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Πεθελινού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
0 2
Νέα Ζίχνη
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
0
2
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Εμμ.Παππάς
4 1
Βαλτοτόπι
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
4
1
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Λευκώνας
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Λευκώνας
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Γήπεδο Μεσολακκιάς 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μεσολακκιά
2 5
Νιγρίτα
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
5
Νιγρίτα
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πήγασος
0 2
Δραβήσκος
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Πήγασος
0
2
Δραβήσκος
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Παπαποστόλου Χρήστ.
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Πεθελινού 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πεθελινός
4 1
Πήγασος
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
4
1
Πήγασος
| Γήπεδο Πεθελινού | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Σερρών
1 5
Άγιο Πνεύμα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Ηρακλής Σερρών
1
5
Άγιο Πνεύμα
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Βαλτοτόπι
0 2
Λευκώνας
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Λευκώνας
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Γκουγκούδης Ιωάνν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Μεσολακκιά
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νιγρίτα
1 4
Εμμ.Παππάς
28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
1
4
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Εμμ.Παππάς
3 0
Μεσολακκιά
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
0
Μεσολακκιά
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Λευκώνα 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λευκώνας
4 0
Νιγρίτα
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
4
0
Νιγρίτα
| Γήπεδο Λευκώνα | Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Δραβήσκος
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
0
Δραβήσκος
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Ηρακλής Σερρών
22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
1
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Βαλτοτοπίου | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πήγασος
2 5
Νέα Ζίχνη
21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Πήγασος
2
5
Νέα Ζίχνη
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
0
Εμμ.Παππάς
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Πεθελινός
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Πεθελινός
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Δραβήσκου 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Δραβήσκος
1 0
Βαλτοτόπι
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
0
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Δραβήσκου | Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μεσολακκιά
0 1
Λευκώνας
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
1
Λευκώνας
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Νιγρίτας 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1 1
Ηρακλής Σερρών
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
1
1
Ηρακλής Σερρών
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Επόμενοι αγώνες” _builder_version=”3.29.3″]

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Top Scorers” _builder_version=”3.29.3″]


Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Δραβήσκος
12
2
 Πεθελινός
 Πεθελινός
11
3
 Εμμ.Παππάς
 Εμμ.Παππάς
11
4
 Άγιο Πνεύμα
 Άγιο Πνεύμα
9
5
 Νέα Ζίχνη
 Νέα Ζίχνη
9
6
 Λευκώνας
 Λευκώνας
8
7
 Μεσολακκιά
 Μεσολακκιά
8
8
 Βαλτοτόπι
 Βαλτοτόπι
7
9
 Δραβήσκος
 Δραβήσκος
7
10
 Πεθελινός
 Πεθελινός
7

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Κάρτες” _builder_version=”4.0.9″ hover_enabled=”0″]

Α/Α ΣωματείοΟνοματεπώνυμοΗμερομηνία ΠοινήςΠοινή (Υπόλοιπο)Έναρξη Ποινής
1Νέα ΖίχνηΤαρπινίδης Γ.08/03/205 (5)09/03/20
2ΔραβήσκοςΚεραμιδάς Αθαν.07/03/201 (1)08/03/20

Σύλλογοι

[/et_pb_tab][/et_pb_tabs][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_code] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Serres Live Scores News

16
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P