[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.0.6″]

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

2019-2020
[/et_pb_text][et_pb_tabs active_tab_background_color=”#0c71c3″ inactive_tab_background_color=”#e05426″ active_tab_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.0.9″ tab_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″ box_shadow_style=”preset2″][et_pb_tab title=”Βαθμολογία” _builder_version=”3.29.3″]

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
20
49
15
4
1
43
12
31
2
Νέα Ζίχνη
ι ν ι ι ν
20
43
13
4
3
38
16
22
3
Εμμ.Παππάς
ν ν η ν η
20
40
12
4
4
41
17
24
4
Δραβήσκος
ν ν ν ι ν
20
38
10
8
2
35
20
15
5
Λευκώνας
η η ι η ν
20
36
11
3
6
29
17
12
6
Πεθελινός
ν η ν ν η
20
29
9
2
9
30
34
-4
7
20
22
5
7
8
28
34
-6
8
Νιγρίτα
ν η ν η η
20
21
6
3
11
30
46
-16
9
Βαλτοτόπι
η η η ν ν
20
19
5
4
11
27
34
-7
10
Πήγασος
η η η η η
20
7
2
1
17
18
47
-29
11
Μεσολακκιά
η ν η ι η
20
5
1
2
17
25
67
-42
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Άγιο Πνεύμα
Νέα Ζίχνη
Εμμ.Παππάς
Δραβήσκος
Λευκώνας
Πεθελινός
Ηρακλής Σερρών
Νιγρίτα
Βαλτοτόπι
Πήγασος
Μεσολακκιά
1 Άγιο Πνεύμα
1–1
2–1
1–1
0–1
4–0
1–0
2–0
0–0
2–2
3–0
3–1
5–1
2–0
3–2
2–1
2–0
2–0
3–0
3–0
2–1
2 Νέα Ζίχνη
1–2
1–1
1–0
0–1
1–1
1–1
3–0
0–1
1–0
2–0
2–2
2–1
3–1
2–0
4–1
1–0
3–1
5–2
3–1
2–0
3 Εμμ.Παππάς
1–0
1–1
1–0
0–1
0–0
1–4
1–1
0–1
3–2
0–1
1–0
2–1
8–0
4–1
4–1
1–1
3–2
1–0
3–0
6–0
4 Δραβήσκος
0–1
0–4
1–1
1–1
4–1
0–0
2–1
1–0
5–0
1–1
2–0
1–1
3–1
2–1
1–0
3–1
3–3
2–0
1–1
2–2
5 Λευκώνας
0–0
0–2
1–0
0–3
1–0
1–1
0–1
1–2
4–1
0–2
1–0
1–1
4–0
3–2
3–0
2–0
0–1
2–0
4–1
1–0
6 Πεθελινός
0–3
2–2
0–2
0–1
1–0
2–3
1–1
0–5
2–0
1–4
0–1
2–0
1–0
1–2
4–3
1–2
4–1
2–1
2–1
4–2
7 Ηρακλής Σερρών
1–5
1–3
1–2
2–2
1–2
0–1
1–1
0–2
1–1
0–1
0–2
1–0
1–1
1–1
0–0
1–1
5–2
2–1
3–2
6–4
8 Νιγρίτα
2–3
0–2
0–2
1–3
1–4
0–8
1–2
1–3
2–3
0–4
2–1
0–1
1–1
1–1
2–2
1–0
1–0
3–1
6–3
5–2
9 Βαλτοτόπι
0–2
1–2
0–1
1–4
1–1
1–4
1–3
0–1
0–2
0–3
2–1
3–4
1–1
0–0
0–1
2–2
1–0
2–0
6–1
5–1
10 Πήγασος
0–3
0–2
2–5
1–3
0–1
2–3
0–2
3–3
0–2
1–0
1–2
1–4
1–2
2–5
1–3
0–1
0–2
0–1
1–2
2–1
11 Μεσολακκιά
1–2
0–3
0–2
1–3
0–6
0–3
2–2
1–1
0–1
1–4
2–4
1–2
4–6
2–3
2–5
3–6
1–5
1–6
1–2
2–1
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Αποτελέσματα” _builder_version=”3.29.3″]

Αγωνιστική 22
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Λευκώνας
1 0
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ηρακλής Σερρών
3 2
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Βαλτοτόπι
2 1
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Δραβήσκος
3 1
Νιγρίτα
Αγωνιστική 21
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πήγασος
0 2
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Νιγρίτα
Αγωνιστική 20
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
1 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
4 1
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 19
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Μεσολακκιά
Αγωνιστική 18
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Δραβήσκος
2 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
2 0
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
0 1
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 17
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Πήγασος
Αγωνιστική 16
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πεθελινός
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νιγρίτα
0 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεσολακκιά
1 5
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Άγιο Πνεύμα
Αγωνιστική 14
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
4 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πήγασος
1 2
Πεθελινός
Αγωνιστική 15
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 1
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
0 0
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
3 3
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
6 3
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Πεθελινός
Αγωνιστική 14
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
8 0
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
3 0
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 2
Νέα Ζίχνη
Αγωνιστική 13
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
0 1
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
0 6
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 3
Λευκώνας
Αγωνιστική 12
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 3
Δραβήσκος
Αγωνιστική 11
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
4 3
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
1 2
Δραβήσκος
Αγωνιστική 10
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
1 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νιγρίτα
2 1
Πεθελινός
Αγωνιστική 9
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
1 0
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Εμμ.Παππάς
0 0
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
2 4
Πεθελινός
Αγωνιστική 8
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δραβήσκος
2 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πεθελινός
1 0
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
Αγωνιστική 7
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Λευκώνας
4 1
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
Αγωνιστική 6
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πεθελινός
0 1
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νιγρίτα
2 2
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πήγασος
0 2
Λευκώνας
Αγωνιστική 5
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δραβήσκος
5 0
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Βαλτοτόπι
6 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 4
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
0 2
Νέα Ζίχνη
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Εμμ.Παππάς
4 1
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 0
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Μεσολακκιά
2 5
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Πήγασος
0 2
Δραβήσκος
Αγωνιστική 3
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πεθελινός
4 1
Πήγασος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Ηρακλής Σερρών
1 5
Άγιο Πνεύμα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Βαλτοτόπι
0 2
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νιγρίτα
1 4
Εμμ.Παππάς
Αγωνιστική 2
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Εμμ.Παππάς
3 0
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Λευκώνας
4 0
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Ηρακλής Σερρών
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Πήγασος
2 5
Νέα Ζίχνη
Αγωνιστική 1
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Δραβήσκος
1 0
Βαλτοτόπι
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μεσολακκιά
0 1
Λευκώνας
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νιγρίτα
1 1
Ηρακλής Σερρών
[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Επόμενοι αγώνες” _builder_version=”3.29.3″]

 

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Top Scorers” _builder_version=”3.29.3″]


Θέση#
Παίκτης
Σύλλογος
Εθνικότητα
Γκολ
1
Δραβήσκος
12
2
Πεθελινός
11
3
Εμμ.Παππάς
Εμμ.Παππάς
11
4
Άγιο Πνεύμα
Άγιο Πνεύμα
9
5
Νέα Ζίχνη
Νέα Ζίχνη
9
6
Λευκώνας
8
7
Μεσολακκιά
8
8
Βαλτοτόπι
7
9
Δραβήσκος
Δραβήσκος
7
10
Πεθελινός
Πεθελινός
7

[/et_pb_tab][et_pb_tab title=”Κάρτες” _builder_version=”4.0.9″ hover_enabled=”0″]

[table id=7 /]

Σύλλογοι

Θ
Σύλλογοι
Βαθμ
1
Άγιο Πνεύμα
0
0
1
0
2
Πεθελινός
0
1
0
0
3
Ηρακλής Σερρών
0
0
1
0
4
Νιγρίτα
0
0
3
0
5
Βαλτοτόπι
0
1
3
0
6
Νέα Ζίχνη
0
3
1
0
7
Μεσολακκιά
2
2
3
2
8
Δραβήσκος
4
1
1
4
9
Λευκώνας
4
2
0
4
10
Εμμ.Παππάς
5
2
0
5
[/et_pb_tab][/et_pb_tabs][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″]

[/et_pb_text][et_pb_code] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
154
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P