[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off” hover_enabled=”0″][et_pb_row _builder_version=”4.3.2″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″]

Αποτελέσματα Play Off
Α’ Κατηγορίας 1ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδόπολη
4 0
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Χριστός
5 0
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ποντισμένο
Αγωνιστική 1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
0 8
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Καπνόφυτο
1 5
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ποντισμένο
0 0
Χριστός
[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.3.2″][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″]

Αποτελέσματα Play Out
Α’ Κατηγορίας 1ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νέα Τυρολόη
2 2
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πλατανάκια
2 2
Μοναστηράκι
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”2_3,1_3″ _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][et_pb_text _builder_version=”4.2.2″]

Αποτελέσματα Α’ Κατηγορίας 1ος Όμιλος
(Πατήστε πάνω στο σκορ για να δείτε λεπτομέρειες του Αγώνα)

Αγωνιστική 22
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πλατανάκια
1 6
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
22 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Τυρολόη
2 0
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Δασοχώρι
4 1
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ροδόπολη
3 0
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
23 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
0 3
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 21
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
0 3
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Ποντισμένο
5 2
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Μοναστηράκι
3 3
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Χριστός
2 1
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
16 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 20
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 2
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πλατανάκια
0 0
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
9 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
8 0
Μοναστηράκι
Αγωνιστική 19
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
1 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δασοχώρι
1 4
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ποντισμένο
3 0
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
7 0
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
2 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
0 10
Χριστός
Αγωνιστική 18
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Τυρολόη
1 7
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
1 1
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
0 2
Ποντισμένο
Αγωνιστική 17
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 3
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ροδόπολη
3 0
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
18 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Δασοχώρι
3 1
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
4 3
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πλατανάκια
0 2
Καπνόφυτο
Αγωνιστική 16
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
11 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ποντισμένο
1 5
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Χριστός
7 0
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μοναστηράκι
3 4
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μεγαλοχώρι
6 3
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Αγωνιστική 15
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 2
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
0 2
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
7 1
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 2
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
22 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
2 2
Καπνόφυτο
Αγωνιστική 14
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
6 0
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ροδόπολη
5 1
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 4
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
0 2
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 13
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
4 4
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
9 0
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
2 0
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια
1 0
Νέα Τυρολόη
Αγωνιστική 12
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
3 2
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ροδόπολη
2 2
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
30 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
2 1
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
2 1
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
1 Δεκεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια
0 6
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 11
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
23 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καπνόφυτο
2 0
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
2 1
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 9
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
24 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Νέο Πετρίτσι
Αγωνιστική 10
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
3 0
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
5 0
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
16 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
2 0
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια
3 3
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
17 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Καπνόφυτο
Αγωνιστική 9
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
9 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Δασοχώρι
2 0
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
2 1
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
4 1
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Μοναστηράκι
0 8
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
10 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
0 1
Καπνόφυτο
Αγωνιστική 8
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέα Τυρολόη
0 6
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
2 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Καπνόφυτο
1 0
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια
0 3
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Νέο Πετρίτσι
3 1
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
3 Νοεμβρίου 2019
- 15:00
Χριστός
3 1
Μοναστηράκι
Αγωνιστική 7
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ροδόπολη
2 1
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
26 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Δασοχώρι
0 1
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
7 1
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Πλατανάκια
1 4
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
27 Οκτωβρίου 2019
- 15:00
Ποντισμένο
6 0
Μοναστηράκι
Αγωνιστική 6
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
19 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Καπνόφυτο
5 0
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
4 0
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μεγαλοχώρι
7 2
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Χριστός
2 1
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
20 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Μοναστηράκι
0 4
Δασοχώρι
Αγωνιστική 5
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέα Τυρολόη
3 4
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
12 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Ροδόπολη
5 3
Ποντισμένο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
0 1
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
2 4
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
13 Οκτωβρίου 2019
- 16:00
Πλατανάκια
2 1
Μοναστηράκι
Αγωνιστική 4
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Καπνόφυτο
4 0
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
5 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Ροδόπολη
4 1
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Μοναστηράκι
0 5
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Ποντισμένο
3 3
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
6 Οκτωβρίου 2019
- 16:30
Χριστός
1 3
Μεγαλοχώρι
Αγωνιστική 3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Καπνόφυτο
7 0
Μοναστηράκι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Νέα Τυρολόη
3 3
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
28 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πλατανάκια
0 6
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
2 2
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
29 Σεπτεμβρίου 2019
- 16:30
Μεγαλοχώρι
5 0
Ποντισμένο
Αγωνιστική 2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Δασοχώρι
1 4
Μεγαλοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Ροδόπολη
6 1
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
21 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μοναστηράκι
0 4
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
22 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Ποντισμένο
5 1
Χριστός
Αγωνιστική 1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Χριστός
1 0
Δασοχώρι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Καπνόφυτο
2 2
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Μεγαλοχώρι
3 0
Πλατανάκια
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
14 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Νέο Πετρίτσι
2 1
Νέα Τυρολόη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
15 Σεπτεμβρίου 2019
- 17:00
Πανσερραϊκή (Διαγόρας Κερκίνης)
2 1
Ποντισμένο
[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_sidebar area=”sidebar-1″ _builder_version=”3.17.6″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
230
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P