Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος

2019-2020

 

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ι ν ν ν
20
55
18
1
1
80
16
64
2
ν ι ν ν ν
20
46
14
4
2
73
21
52
3
ν η η η η
20
39
12
3
5
40
18
22
4
η ν ν ν ν
20
37
12
1
7
53
31
22
5
ν ν ν ν η
20
32
10
2
8
45
39
6
6
ν ν ν η η
20
29
9
2
9
56
43
13
7
ν ν η η η
20
28
9
1
10
44
39
5
8
η η ι ν ν
20
26
8
2
10
36
34
2
9
η η ι η η
20
14
4
2
14
20
66
-46
10
η η η ι ν
20
12
3
3
14
27
71
-44
11
η η η ι η
20
1
0
1
19
10
106
-96

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Μεγαλοχώρι
1–1
1–2
3–1
2–1
3–2
3–1
5–0
2–0
6–3
4–2
4–0
3–0
4–0
4–1
3–0
6–0
7–2
3–0
8–0
8–0
2 Ροδόπολη
2–1
1–1
2–2
2–2
3–0
1–2
5–3
5–1
3–0
1–2
6–1
4–4
4–1
2–0
5–1
6–0
3–0
6–0
3–0
9–0
3 Καπνόφυτο
1–2
1–3
2–2
2–2
0–2
1–0
1–0
0–3
4–0
2–2
2–0
1–0
2–0
1–0
5–0
2–0
2–0
0–2
7–0
4–0
4 Χριστός
1–3
2–3
2–1
0–3
0–1
2–0
2–0
1–5
3–1
2–2
2–1
0–2
1–0
2–3
3–1
6–1
7–0
4–3
3–1
10–0
5 Ποντισμένο
0–2
0–5
1–5
3–5
3–0
0–1
5–1
0–2
2–1
1–2
4–1
2–1
2–1
1–4
5–2
3–3
3–3
2–0
6–0
2–0
6 Κερκίνη
2–4
3–6
2–1
0–3
2–2
0–4
2–2
1–3
2–1
1–2
4–3
0–4
0–3
0–3
7–0
3–0
7–1
7–1
9–0
4–0
7 Νέο Πετρίτσι
0–3
0–4
4–4
1–6
0–1
0–2
2–0
1–2
1–2
1–4
4–0
3–4
3–1
4–1
1–0
4–1
2–1
1–2
7–1
5–0
8 Δασοχώρι
1–4
0–4
0–2
1–4
0–1
0–2
3–2
0–1
4–1
1–2
3–0
3–0
1–4
1–3
2–0
0–0
6–0
3–3
3–1
4–0
9 Πλατανάκια
0–6
0–3
0–6
1–5
0–2
0–5
1–6
1–3
3–3
2–5
0–3
0–7
1–4
0–1
0–0
0–2
1–0
4–1
2–1
4–3
10 Νέα Τυρολόη
0–3
2–7
0–6
0–3
2–0
0–2
3–4
0–7
0–2
3–3
1–7
1–7
2–1
1–2
3–3
0–6
1–4
0–1
5–0
3–3
11 Μοναστηράκι
0–8
0–8
0–9
0–3
0–4
0–7
0–10
1–3
0–2
0–6
0–4
0–9
0–5
1–7
0–4
1–3
3–4
1–2
3–3
0–5

Αγωνιστική 22
Γήπεδο Δασοχωρίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Δασοχώρι
4
4 1
Ποντισμένο
1
Γήπεδο Ροδόπολης 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ροδόπολη
3
3 0
Μοναστηράκι
0
| Α/Α
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέο Πετρίτσι
0
0 3
Μεγαλοχώρι
3
Γήπεδο Πλατανακίων 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πλατανάκια
1
1 6
Χριστός
6
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Τυρολόη
2
2 0
Καπνόφυτο
0
Αγωνιστική 21
Γήπεδο Καπνόφυτου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1
1 2
Μεγαλοχώρι
2
Γήπεδο Κερκίνης 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Κερκίνη
0
0 3
Δασοχώρι
3
| Α/Α
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ποντισμένο
5
5 2
Πλατανάκια
2
Γήπεδο Μοναστηρακίου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μοναστηράκι
3
3 3
Νέα Τυρολόη
3
Γήπεδο Χριστός 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χριστός
2
2 1
Νέο Πετρίτσι
1
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Καπνόφυτου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
0
0 2
Χριστός
2
Γήπεδο Πλατανακίων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
0
0 0
Δασοχώρι
0
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
8
8 0
Μοναστηράκι
0
Γήπεδο Ροδόπολης 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3
3 0
Κερκίνη
0
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέο Πετρίτσι
1
1 2
Ποντισμένο
2
Αγωνιστική 19
Γήπεδο Ποντισμένου 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ποντισμένο
3
3 0
Καπνόφυτο
0
Γήπεδο Κερκίνης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κερκίνη
7
7 0
Πλατανάκια
0
Γήπεδο Μοναστηρακίου 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
0
0 10
Χριστός
10
Γήπεδο Ροδόπολης 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3
3 0
Νέα Τυρολόη
0
| Α/Α
Γήπεδο Δασοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δασοχώρι
1
1 4
Νέο Πετρίτσι
4
Αγωνιστική 18
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
1
1 1
Ροδόπολη
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
0
0 2
Ποντισμένο
2
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Τυρολόη
1
1 7
Κερκίνη
7
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέο Πετρίτσι
1
1 0
Πλατανάκια
0
Γήπεδο Καπνόφυτου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
2
2 0
Δασοχώρι
0
Αγωνιστική 17
Γήπεδο Κερκίνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κερκίνη
4
4 3
Νέο Πετρίτσι
3
Γήπεδο Πλατανακίων 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πλατανάκια
0
0 2
Καπνόφυτο
2
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Τυρολόη
0
0 3
Μεγαλοχώρι
3
| Α/Α
Γήπεδο Ροδόπολης 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδόπολη
3
3 0
Χριστός
0
Γήπεδο Δασοχωρίου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δασοχώρι
3
3 1
Μοναστηράκι
1
Αγωνιστική 16
Γήπεδο Καπνόφυτου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
2
2 0
Νέο Πετρίτσι
0
Γήπεδο Χριστός 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χριστός
7
7 0
Νέα Τυρολόη
0
Γήπεδο Μοναστηρακίου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μοναστηράκι
3
3 4
Πλατανάκια
4
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεγαλοχώρι
6
6 3
Κερκίνη
3
Γήπεδο Ποντισμένου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ποντισμένο
1
1 5
Ροδόπολη
5
Αγωνιστική 15
Γήπεδο Κερκίνης 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
2
2 2
Καπνόφυτο
2
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
0
0 2
Ποντισμένο
2
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
0
0 2
Ροδόπολη
2
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
7
7 1
Μοναστηράκι
1
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3
3 2
Χριστός
2
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Μοναστηρακίου 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0
0 4
Καπνόφυτο
4
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
0
0 2
Μεγαλοχώρι
2
Γήπεδο Δασοχωρίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
6
6 0
Νέα Τυρολόη
0
Γήπεδο Ροδόπολης 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
5
5 1
Πλατανάκια
1
Γήπεδο Χριστός 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3
3 1
Κερκίνη
1
Αγωνιστική 13
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
4
4 0
Δασοχώρι
0
Γήπεδο Κερκίνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
9
9 0
Μοναστηράκι
0
Γήπεδο Χριστός 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
2
2 0
Ποντισμένο
0
Γήπεδο Πλατανακίων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
1
1 0
Νέα Τυρολόη
0
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
4
4 4
Ροδόπολη
4
Αγωνιστική 12
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2
2 1
Κερκίνη
1
Γήπεδο Πλατανακίων 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
0
0 6
Μεγαλοχώρι
6
Γήπεδο Δασοχωρίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
3
3 2
Χριστός
2
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδόπολη
2
2 2
Καπνόφυτο
2
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
2
2 1
Νέο Πετρίτσι
1
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Ποντισμένου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2
2 1
Δασοχώρι
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0
0 9
Ροδόπολη
9
Γήπεδο Χριστός 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3
3 1
Πλατανάκια
1
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
4
4 0
Νέο Πετρίτσι
0
Γήπεδο Καπνόφυτου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
2
2 0
Νέα Τυρολόη
0
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Πλατανακίων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
3
3 3
Ποντισμένο
3
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3
3 1
Καπνόφυτο
1
Γήπεδο Δασοχωρίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
3
3 0
Κερκίνη
0
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
5
5 0
Μοναστηράκι
0
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
2
2 0
Χριστός
0
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Κερκίνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
2
2 1
Ροδόπολη
1
Γήπεδο Ποντισμένου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
4
4 1
Νέο Πετρίτσι
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0
0 8
Μεγαλοχώρι
8
Γήπεδο Χριστός 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
0
0 1
Καπνόφυτο
1
Γήπεδο Δασοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δασοχώρι
2
2 0
Πλατανάκια
0
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Πλατανακίων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
0
0 3
Κερκίνη
3
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
3
3 1
Δασοχώρι
1
Γήπεδο Χριστός 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3
3 1
Μοναστηράκι
1
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Τυρολόη
0
0 6
Ροδόπολη
6
Γήπεδο Καπνόφυτου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
1
1 0
Ποντισμένο
0
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Κερκίνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
7
7 1
Νέα Τυρολόη
1
Γήπεδο Πλατανακίων 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
1
1 4
Νέο Πετρίτσι
4
Γήπεδο Ποντισμένου 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
6
6 0
Μοναστηράκι
0
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2
2 1
Μεγαλοχώρι
1
Γήπεδο Δασοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δασοχώρι
0
0 1
Καπνόφυτο
1
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
4
4 0
Κερκίνη
0
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεγαλοχώρι
7
7 2
Νέα Τυρολόη
2
Γήπεδο Χριστός 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χριστός
2
2 1
Ροδόπολη
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μοναστηράκι
0
0 4
Δασοχώρι
4
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καπνόφυτο
5
5 0
Πλατανάκια
0
Αγωνιστική 5
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέο Πετρίτσι
0
0 1
Καπνόφυτο
1
Γήπεδο Κερκίνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κερκίνη
2
2 4
Μεγαλοχώρι
4
Γήπεδο Πλατανακίων 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πλατανάκια
2
2 1
Μοναστηράκι
1
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Τυρολόη
3
3 4
Χριστός
4
Γήπεδο Ροδόπολης 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
5
5 3
Ποντισμένο
3
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Μοναστηρακίου 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μοναστηράκι
0
0 5
Νέο Πετρίτσι
5
Γήπεδο Ποντισμένου 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Ποντισμένο
3
3 3
Νέα Τυρολόη
3
Γήπεδο Χριστός 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χριστός
1
1 3
Μεγαλοχώρι
3
Γήπεδο Καπνόφυτου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Καπνόφυτο
4
4 0
Κερκίνη
0
Γήπεδο Ροδόπολης 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Ροδόπολη
4
4 1
Δασοχώρι
1
Αγωνιστική 3
Γήπεδο Κερκίνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κερκίνη
2
2 2
Χριστός
2
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Μεγαλοχώρι
5
5 0
Ποντισμένο
0
Γήπεδο Καπνόφυτου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Καπνόφυτο
7
7 0
Μοναστηράκι
0
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Τυρολόη
3
3 3
Δασοχώρι
3
Γήπεδο Πλατανακίων 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πλατανάκια
0
0 6
Ροδόπολη
6
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Μοναστηρακίου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μοναστηράκι
0
0 4
Κερκίνη
4
Γήπεδο Ποντισμένου 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Ποντισμένο
5
5 1
Χριστός
1
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Δασοχώρι
1
1 4
Μεγαλοχώρι
4
Γήπεδο Ροδόπολης 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Ροδόπολη
6
6 1
Νέο Πετρίτσι
1
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Τυρολόη
1
1 4
Πλατανάκια
4
Αγωνιστική 1
Γήπεδο Κερκίνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Κερκίνη
2
2 1
Ποντισμένο
1
Γήπεδο Χριστός 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χριστός
1
1 0
Δασοχώρι
0
Γήπεδο Καπνόφυτου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Καπνόφυτο
2
2 2
Ροδόπολη
2
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Μεγαλοχώρι
3
3 0
Πλατανάκια
0
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέο Πετρίτσι
2
2 1
Νέα Τυρολόη
1

 

 

 


Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Μεγαλοχώρι
 Μεγαλοχώρι
21
2
 Κερκίνη
 Κερκίνη
20
3
 Ροδόπολη
 Ροδόπολη
16
4
 Νέα Τυρολόη
 Νέα Τυρολόη
13
5
 Ροδόπολη
11
6
 Μεγαλοχώρι
 Μεγαλοχώρι
11
7
 Μεγαλοχώρι
 Μεγαλοχώρι
10
8
 Χριστός
10
9
 Νέο Πετρίτσι
 Ποντισμένο
 Νέο Πετρίτσι
 Ποντισμένο
9
10
 Μεγαλοχώρι
 Μεγαλοχώρι
8

Α/Α ΣωματείοΟνοματεπώνυμοΗμερομηνία ΠοινήςΠοινή (Υπόλοιπο)Έναρξη Ποινής
1ΡοδόποληΚαρασαββίδης Ηλ.26/01/205 (3)27/01/20
2Νέο ΠετρίτσιKaramanov Metodi08/02/203 (2)09/02/20

Σύλλογοι

P