Πρόγραμμα αγώνων Γ’ Εθνικής

Αγωνιστική 22
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
- -
Πανσερραϊκός
-
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
- -
Παραλίμνιο
-
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσούπολη
-
- -
Αετός Ορφανού
-
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
- -
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
-
- -
Άρης Αβάτου
-
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
-
- -
Κεραυνός Πέρνης
-
Αγωνιστική 23
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 8 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
-
- -
Χρυσούπολη
-
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
-
- -
Κάτω Καμήλα
-
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Ορφανού
-
- -
Παραλίμνιο
-
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
-
- -
Ορφέας Ξάνθης
-
8 Μαρτίου 2020 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
- -
Πανδραμαϊκός
-
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
-
- -
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
Αγωνιστική 24
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 15 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
-
- -
Αετός Ορφανού
-
Γήπεδο Παραλιμνίου 15 Μαρτίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
-
- -
Άρης Αβάτου
-
15 Μαρτίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
- -
Κάτω Καμήλα
-
15 Μαρτίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
- -
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
15 Μαρτίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
-
- -
Κεραυνός Πέρνης
-
15 Μαρτίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
- -
Κιλκισιακός
-
Αγωνιστική 25
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 22 Μαρτίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
-
- -
Πανδραμαϊκός
-
22 Μαρτίου 2020 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
- -
Παραλίμνιο
-
22 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Ορφανού
-
- -
Άρης Αβάτου
-
22 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
-
- -
Χρυσούπολη
-
22 Μαρτίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
- -
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
22 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
-
- -
Ορφέας Ξάνθης
-
Αγωνιστική 26
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 29 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
-
- -
Κιλκισιακός
-
Γήπεδο Παραλιμνίου 29 Μαρτίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
-
- -
Κεραυνός Πέρνης
-
29 Μαρτίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
- -
Κάτω Καμήλα
-
29 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
-
- -
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
29 Μαρτίου 2020 15:00
Χρυσούπολη
-
- -
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
29 Μαρτίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
-
- -
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-

P