Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής

Αγωνιστική 8
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 0
Αετός Ορφανού
0
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0 4
Παραλίμνιο
4
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2 2
Άρης Αβάτου
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 1
Χρυσούπολη
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 2
Πανσερραϊκός
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
1 2
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
Αγωνιστική 7
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Ορφανού
2
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
1
1 0
Κάτω Καμήλα
0
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 2
Πανδραμαϊκός
2
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
1
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
2 0
Κιλκισιακός
0
Αγωνιστική 6
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4
4 1
Αετός Ορφανού
1
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 0
Ορφέας Ξάνθης
0
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0 0
Παραλίμνιο
0
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1 3
Χρυσούπολη
3
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
0 0
Πανσερραϊκός
0
Αγωνιστική 5
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Ορφανού
1
1 1
Κάτω Καμήλα
1
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 2
Κεραυνός Πέρνης
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
4
4 0
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 2
Κιλκισιακός
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
3 0
Άρης Αβάτου
0
Αγωνιστική 4
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
1 2
Αετός Ορφανού
2
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2 4
Κάτω Καμήλα
4
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
0 3
Πανδραμαϊκός
3
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1
1 2
Χρυσούπολη
2
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1 1
Παραλίμνιο
1
Αγωνιστική 3
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Ορφανού
1
1 1
Κεραυνός Πέρνης
1
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2 0
Κιλκισιακός
0
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
4 2
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 0
Άρης Αβάτου
0
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 1
Πανσερραϊκός
1
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
2
2 0
Παραλίμνιο
0
Αγωνιστική 2
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
0 5
Αετός Ορφανού
5
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
1 2
Κεραυνός Πέρνης
2
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
4 1
Κάτω Καμήλα
1
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1 1
Πανδραμαϊκός
1
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Παραλίμνιο
4
4 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
4
4 1
Ορφέας Ξάνθης
1
Αγωνιστική 1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Ορφανού
2
2 1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1 1
Άρης Αβάτου
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
1 2
Πανσερραϊκός
2
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
0 1
Παραλίμνιο
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3
3 1
Χρυσούπολη
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 2
Ορφέας Ξάνθης
2

P