[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ background_image=”https://www.serreslivescores.gr/wp-content/uploads/2018/04/bg_WebTv-1.jpg” parallax=”on” parallax_method=”off” bb_built=”1″ _i=”0″ _address=”0″][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” _i=”0″ _address=”0.0″ column_structure=”2_3,1_3″][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||” _i=”0″ _address=”0.0.0″][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ z_index_tablet=”500″ hover_enabled=”0″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px” _i=”1″ _address=”0.0.0.1″]

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής

Αγωνιστική 23
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 8 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
5
0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1
3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0
0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική 22
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 5
Πανσερραϊκός
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
5
Πανσερραϊκός
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
3
Αετός Οφρυνίου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
3
Αλεξανδρούπολη FC
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Άρης Αβάτου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0
Άρης Αβάτου
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
6 1
Κεραυνός Πέρνης
29 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
6
1
Κεραυνός Πέρνης
Αγωνιστική 21
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Κάτω Καμήλα
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
1
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: –
Γήπεδο Παραλιμνίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
| Δαιτητής: –
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5 0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
5
0
Ορφέας Ξάνθης
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
4
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
2
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Κιλκισιακός
23 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Κιλκισιακός
Αγωνιστική 20
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Κάτω Καμήλα
1
0
Νέστος Χρυσούπολης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Πανσερραϊκός
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Πανσερραϊκός
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
1
Αετός Οφρυνίου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Άρης Αβάτου
16 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Άρης Αβάτου
Αγωνιστική 19
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Κιλκισιακός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Κιλκισιακός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2
1
Κάτω Καμήλα
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
1
Πανδραμαϊκός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κεραυνός Πέρνης
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κεραυνός Πέρνης
Αγωνιστική 18
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
2 4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
2
4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
3
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
2
Νέστος Χρυσούπολης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανδραμαϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0 4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
0
4
Ορφέας Ξάνθης
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 4
Πανσερραϊκός
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
4
Πανσερραϊκός
Αγωνιστική 17
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2 1
Κιλκισιακός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2
1
Κιλκισιακός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Άρης Αβάτου
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Άρης Αβάτου
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Αλεξανδρούπολη FC
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Αλεξανδρούπολη FC
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 0
Πανσερραϊκός
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
0
Πανσερραϊκός
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
4 1
Κεραυνός Πέρνης
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
4
1
Κεραυνός Πέρνης
Αγωνιστική 16
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Κάτω Καμήλα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Κάτω Καμήλα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5
2
Ορφέας Ξάνθης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
2 1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
2
1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Νέστος Χρυσούπολης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Νέστος Χρυσούπολης
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Αγωνιστική 15
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Κιλκισιακός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
Κιλκισιακός
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 1
Άρης Αβάτου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κάτω Καμήλα
1
1
Άρης Αβάτου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Απόλλων Παραλιμνίου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Αλεξανδρούπολη FC
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0 1
Πανσερραϊκός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
1
Πανσερραϊκός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Νέστος Χρυσούπολης
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Νέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική 14
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2 1
Κεραυνός Πέρνης
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2
1
Κεραυνός Πέρνης
Γήπεδο Παραλιμνίου 5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 2
Κάτω Καμήλα
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
0
2
Κάτω Καμήλα
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 1
Πανδραμαϊκός
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
1
Πανδραμαϊκός
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Αγωνιστική 13
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6 0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6
0
Ορφέας Ξάνθης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 5
Πανσερραϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
5
Πανσερραϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 1
Άρης Αβάτου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
1
Άρης Αβάτου
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 3
Πανδραμαϊκός
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
3
Πανδραμαϊκός
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Παραλιμνίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Παραλιμνίου
Απόλλων Παραλιμνίου
3
1
Αλεξανδρούπολη FC
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Κάτω Καμήλα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 1
Κιλκισιακός
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
1
Κιλκισιακός
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 1
Κεραυνός Πέρνης
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3
1
Κεραυνός Πέρνης
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1 1
Αετός Οφρυνίου
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
1
Αετός Οφρυνίου
Αγωνιστική 11
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 3
Πανσερραϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
3
Πανσερραϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
1
Ορφέας Ξάνθης
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
0
Πανδραμαϊκός
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
3 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
3
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Αγωνιστική 10
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Αετός Οφρυνίου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3 1
Κιλκισιακός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3
1
Κιλκισιακός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 5
Πανσερραϊκός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0
5
Πανσερραϊκός
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Άρης Αβάτου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Άρης Αβάτου
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1 0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
0
Αλεξανδρούπολη FC
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Κεραυνός Πέρνης
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Κεραυνός Πέρνης
Αγωνιστική 9
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Ορφέας Ξάνθης
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 3
Πανδραμαϊκός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
3
Πανδραμαϊκός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 1
Κιλκισιακός
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
1
Κιλκισιακός
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Αγωνιστική 8
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
Αετός Οφρυνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0 4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
4
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 2
Άρης Αβάτου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2
Άρης Αβάτου
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 2
Πανσερραϊκός
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
2
Πανσερραϊκός
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1 2
Αλεξανδρούπολη FC
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
2
Αλεξανδρούπολη FC
Αγωνιστική 7
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Κάτω Καμήλα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Κάτω Καμήλα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Πανδραμαϊκός
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Πανδραμαϊκός
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Κιλκισιακός
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Κιλκισιακός
Αγωνιστική 6
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4 1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4
1
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0 0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 3
Νέστος Χρυσούπολης
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
3
Νέστος Χρυσούπολης
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Πανσερραϊκός
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Πανσερραϊκός
Αγωνιστική 5
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
0
Αλεξανδρούπολη FC
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 2
Κιλκισιακός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
2
Κιλκισιακός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3 0
Άρης Αβάτου
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
0
Άρης Αβάτου
Αγωνιστική 4
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Αετός Οφρυνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2 4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
3
Πανδραμαϊκός
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική 3
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2 0
Κιλκισιακός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
0
Κιλκισιακός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4 2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 0
Άρης Αβάτου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0
Άρης Αβάτου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Πανσερραϊκός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
1
Πανσερραϊκός
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική 2
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0 5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
5
Αετός Οφρυνίου
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4 1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1 1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1
Πανδραμαϊκός
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 1
Ορφέας Ξάνθης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
1
Ορφέας Ξάνθης
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Αγωνιστική 1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Οφρυνίου
2
1
Αλεξανδρούπολη FC
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Άρης Αβάτου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Άρης Αβάτου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 2
Πανσερραϊκός
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
2
Πανσερραϊκός
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3 1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3
1
Νέστος Χρυσούπολης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Ορφέας Ξάνθης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Ορφέας Ξάνθης
[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Google Ads” _builder_version=”3.17.6″ _i=”2″ _address=”0.0.0.2″] style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-2814688825188566″ data-ad-slot=”6186112287″ data-ad-format=”auto”>[/et_pb_code][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.47″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||” _i=”1″ _address=”0.0.1″][et_pb_sidebar area=”sidebar-1″ _builder_version=”3.17.6″ _i=”0″ _address=”0.0.1.0″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

30
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P