FootBall League 2

Γ' Εθνική

2019-2020

Αγωνιστική 17
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Ορφανού
1
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
2
2 1
Κιλκισιακός
1
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσούπολη
2
2 0
Άρης Αβάτου
0
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
Γήπεδο Παραλιμνίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
0
0 0
Πανσερραϊκός
0
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
4
4 1
Κεραυνός Πέρνης
1
Αγωνιστική 16
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1 5
Αετός Ορφανού
5
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
0 0
Κάτω Καμήλα
0
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5
5 2
Ορφέας Ξάνθης
2
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
2
2 1
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
1
1 1
Χρυσούπολη
1
18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
1
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
Αγωνιστική 15
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Ορφανού
3
3 0
Κιλκισιακός
0
Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 1
Άρης Αβάτου
1
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 2
Παραλίμνιο
2
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1 1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0 1
Πανσερραϊκός
1
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
2 1
Χρυσούπολη
1
Αγωνιστική 14
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
2
2 1
Κεραυνός Πέρνης
1
Γήπεδο Παραλιμνίου 5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
0
0 2
Κάτω Καμήλα
2
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
1 0
Αετός Ορφανού
0
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσούπολη
1
1 1
Πανδραμαϊκός
1
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
2
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
Αγωνιστική 13
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
6
6 0
Ορφέας Ξάνθης
0
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0 5
Πανσερραϊκός
5
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2 2
Παραλίμνιο
2
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
0 1
Άρης Αβάτου
1
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 1
Χρυσούπολη
1
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
1 3
Πανδραμαϊκός
3
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Παραλιμνίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
3
3 1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
1 0
Κάτω Καμήλα
0
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
2
2 1
Κιλκισιακός
1
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3
3 1
Κεραυνός Πέρνης
1
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
1 1
Αετός Ορφανού
1
Αγωνιστική 11
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αετός Ορφανού
1
1 3
Πανσερραϊκός
3
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
2 0
Παραλίμνιο
0
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
2 1
Ορφέας Ξάνθης
1
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
0 0
Πανδραμαϊκός
0
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
3
3 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
Αγωνιστική 10
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
2
2 1
Αετός Ορφανού
1
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3
3 1
Κιλκισιακός
1
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
0
0 5
Πανσερραϊκός
5
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
1 2
Άρης Αβάτου
2
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
1 0
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 0
Κεραυνός Πέρνης
0
Αγωνιστική 9
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Ορφανού
0
0 1
Χρυσούπολη
1
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
1
1 1
Ορφέας Ξάνθης
1
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
2 3
Πανδραμαϊκός
3
16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2 1
Κιλκισιακός
1
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
Αγωνιστική 8
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 0
Αετός Ορφανού
0
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
0
0 4
Παραλίμνιο
4
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2 2
Άρης Αβάτου
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 1
Χρυσούπολη
1
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
1 2
Πανσερραϊκός
2
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
1
1 2
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
Αγωνιστική 7
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Ορφανού
2
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
1
1 0
Κάτω Καμήλα
0
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 2
Πανδραμαϊκός
2
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
1
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
2 0
Κιλκισιακός
0
Αγωνιστική 6
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
4
4 1
Αετός Ορφανού
1
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 0
Ορφέας Ξάνθης
0
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κιλκισιακός
0
0 0
Παραλίμνιο
0
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
1
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1 3
Χρυσούπολη
3
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
0 0
Πανσερραϊκός
0
Αγωνιστική 5
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Ορφανού
1
1 1
Κάτω Καμήλα
1
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 2
Κεραυνός Πέρνης
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
4
4 0
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανδραμαϊκός
2
2 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 2
Κιλκισιακός
2
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
3 0
Άρης Αβάτου
0
Αγωνιστική 4
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
1 2
Αετός Ορφανού
2
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
2 4
Κάτω Καμήλα
4
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
0 3
Πανδραμαϊκός
3
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
1 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
1
1 2
Χρυσούπολη
2
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1 1
Παραλίμνιο
1
Αγωνιστική 3
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Ορφανού
1
1 1
Κεραυνός Πέρνης
1
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
2
2 0
Κιλκισιακός
0
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
4 2
Ένωση Αλεξανδρούπολης
2
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 0
Άρης Αβάτου
0
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0 1
Πανσερραϊκός
1
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
2
2 0
Παραλίμνιο
0
Αγωνιστική 2
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Κιλκισιακός
0
0 5
Αετός Ορφανού
5
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
1 2
Κεραυνός Πέρνης
2
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
4 1
Κάτω Καμήλα
1
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
1
1 1
Πανδραμαϊκός
1
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Παραλίμνιο
4
4 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Χρυσούπολη
4
4 1
Ορφέας Ξάνθης
1
Αγωνιστική 1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αετός Ορφανού
2
2 1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1 1
Άρης Αβάτου
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1
1 2
Πανσερραϊκός
2
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
0 1
Παραλίμνιο
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Πανδραμαϊκός
3
3 1
Χρυσούπολη
1
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
0 2
Ορφέας Ξάνθης
2

 

Αγωνιστική 18
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
-
- -
Αετός Ορφανού
-
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
-
- -
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
- -
Χρυσούπολη
-
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
- -
Πανδραμαϊκός
-
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
-
- -
Ορφέας Ξάνθης
-
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
-
- -
Πανσερραϊκός
-
Αγωνιστική 19
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
-
- -
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
Γήπεδο Παραλιμνίου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Παραλίμνιο
-
- -
Κιλκισιακός
-
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
- -
Κάτω Καμήλα
-
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αετός Ορφανού
-
- -
Πανδραμαϊκός
-
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
- -
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσούπολη
-
- -
Κεραυνός Πέρνης
-

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ι
>
16
40
12
4
0
43
10
33
2
ν ι η ι ν
>
16
35
11
2
3
27
16
11
3
ν ν ι η ν
>
15
33
10
3
2
26
13
13
4
ν ν ι ι ν
>
16
27
8
3
5
30
18
12
5
ι η ν ι ι
>
16
27
7
6
3
22
13
9
6
ν ν ι ν η
>
16
26
7
5
4
22
18
4
7
ι η ν ν ν
>
16
25
7
4
5
26
17
9
8
η ν ι ι ν
>
16
21
6
3
7
15
20
-5
9
ι η ι η η
>
16
15
3
6
7
21
33
-12
10
ν η ν ν η
>
15
15
4
3
8
15
28
-13
11
η η η ν η
>
15
10
3
1
11
12
33
-21
12
ι η η η η
>
15
7
1
4
10
7
18
-11
13
η η η η η
>
16
2
0
2
14
4
33
-29

 

Σκόρερς

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
14
2
 Πανδραμαϊκός
 Πανδραμαϊκός
13
3
 Χρυσούπολη
 Χρυσούπολη
11
4
 Άρης Αβάτου
 Άρης Αβάτου
10
5
 Πανδραμαϊκός
 Πανδραμαϊκός
10
6
 Παραλίμνιο
 Παραλίμνιο
10
7
 Κάτω Καμήλα
 Κάτω Καμήλα
6
8
 Αετός Ορφανού
 Αετός Ορφανού
6
9
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
6
10
 Κάτω Καμήλα
 Κάτω Καμήλα
5

Ασίστ

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Ασσίστ
1
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
5
2
 Άρης Αβάτου
 Άρης Αβάτου
3
3
 Άρης Αβάτου
 Άρης Αβάτου
3
4
 Χρυσούπολη
 Χρυσούπολη
3
5
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
2
6
 Παραλίμνιο
 Παραλίμνιο
2
7
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
1
8
 Πανσερραϊκός
 Πανσερραϊκός
1
9
 Κεραυνός Πέρνης
 Κεραυνός Πέρνης
1
10
 Άρης Αβάτου
 Άρης Αβάτου
1

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Πανσερραϊκός
5–0
1–1
1–0
2–1
1–1
0–0
3–0
3–1
 
0–0
5–3
5–2
1–0
5–0
2–0
2–1
7–0
2 Χρυσούπολη
0–5
1–1
1–3
1–0
2–0
1–1
2–0
2–1
1–0
4–0
 
3–1
4–1
1–2
2–1
1–0
1–0
3 Πανδραμαϊκός
0–1
1–1
3–1
1–1
1–0
0–4
3–2
4–1
1–0
0–0
2–0
2–1
3–0
2–0
3–1
4 Κάτω Καμήλα
1–2
0–1
0–1
0–1
2–0
1–1
1–4
 
1–1
4–2
0–0
4–1
4–2
6–0
3–1
1–0
2–1
5 Παραλίμνιο
0–0
1–1
1–1
0–2
4–0
0–2
1–0
0–2
2–1
3–1
2–2
1–1
 
0–0
1–0
4–0
2–0
6 Άρης Αβάτου
 
0–3
1–2
0–2
2–3
4–1
1–1
2–0
1–1
1–0
2–1
1–1
2–1
2–0
2–2
1–0
0–0
7 Αετός Ορφανού
1–3
0–1
 
1–4
1–1
1–2
1–1
2–1
0–1
1–1
5–1
0–0
3–0
5–0
1–0
2–1
2–0
8 Ένωση Αλεξανδρούπολης
0–0
 
0–4
0–1
0–0
2–4
1–3
0–1
1–0
1–2
1–2
1–1
2–1
2–1
2–0
1–0
1–0
9 Κεραυνός Πέρνης
3–5
1–3
0–0
2–4
1–4
2–2
1–1
1–2
1–5
1–1
1–1
2–1
1–3
2–1
0–0
 
2–0
10 Ορφέας Ξάνθης
0–1
2–5
2–1
1–4
0–2
0–6
1–1
1–2
0–0
1–2
3–1
0–2
 
0–0
2–1
2–0
11 Κιλκισιακός
0–5
1–2
0–3
1–2
1–3
0–0
0–2
0–5
0–3
1–2
1–2
 
2–0
2–1
0–2
3–1
12 Ηρακλής Νέου Ζυγού
1–2
0–2
0–1
 
0–2
0–1
0–1
2–2
1–2
0–1
0–2
0–0
0–0
2–0
1–2
0–0
13 Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0–7
0–1
1–3
 
1–2
0–2
0–4
0–0
0–1
0–2
0–1
0–1
0–2
0–2
1–2
1–3
0–0

P