Κύπελλο Ε.Π.Σ. Σερρών

2020-21
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1η Φάση
Επτάμυλοι
ΠΟΣ 2000
3
2
2η Φάση
Καπνόφυτο
Νέο Πετρίτσι
1
2
Βυρώνεια
Μοναστηράκι
0
1
Πλατανάκια
Στρυμονικό
1
5
Αναγέννηση
Καλά Δένδρα
0
7
Θύελλα Καμενικίων
Λευκώνας
4
1
Πήγασος
Χριστός
0
4
Κ. Μητρούση
Λέοντες Σερρών
6
1
Επτάμυλοι
Σκούταρι
3
4
Βαλτοτόπι
Μαυροθάλασσα
1
3
Νιγρίτα
Πανσουλιακός
2
0
Ηρακλής Σερρών
Ιωνικός Σερρών
6
2
Μεσολακκιά
Νέα Μπάφρα
4
1
Μονόβρυση
Ψυχικό
5
1
Εμμ.Παππάς
Νέα Ζίχνη
1
3
Ηράκλεια
Ποντισμένο
1
0
3η Φάση
Ηράκλεια
Μοναστηράκι
3
0
Στρυμονικό
Χριστός
0
6
Μεσολακκιά
Μονόβρυση
0
5
Δραβήσκος
Νέα Ζίχνη
Άγιο Πνεύμα
Χρυσό
Απόλλων Παραλιμνίου
Μαυροθάλασσα
Πρώτη
Ροδολίβος
Θύελλα Καμενικίων
Σκούταρι
Νεοχώρι
Νιγρίτα
Ηρακλής Σερρών
Σέρρες 1800
Άνω Μητρούση
Καλά Δένδρα
Λιθότοπος
Ροδόπολη
Άνω Πορόϊα
Σιδηρόκαστρο
Αμμουδιά
Σκοτούσα
Κ. Μητρούση
Χείμαρρος
Μεγαλοχώρι
Νέο Πετρίτσι
Γήπεδο Επταμύλων 30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
3 2
ΠΟΣ 2000
30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Νέο Πετρίτσι
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μοναστηράκι
1 0
Βυρώνεια
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
1
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Πλατανακίων 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πλατανάκια
1 5
Στρυμονικό
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
1
5
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Αναγέννηση
0 7
Καλά Δένδρα
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
4 1
Λευκώνας
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
4
1
Λευκώνας
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πήγασος
0 4
Χριστός
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πήγασος
0
4
Χριστός
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Λέοντες Σερρών
1 6
Κάτω Μητρούση
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Λέοντες Σερρών
1
6
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Επταμύλων 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Επτάμυλοι
3 4
Σκούταρη Fc
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
4
Σκούταρι
Παράταση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πεπονιάς 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Βαλτοτόπι
1 3
Μαυροθάλασσα
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεπονιάς
Βαλτοτόπι
1
3
Μαυροθάλασσα
Παράταση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νιγρίτα
2 0
Πανσουλιακός
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 6
Ηρακλής Σερρών
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
6
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
4 1
Νέα Μπάφρα
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ψυχικού 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ψυχικό
1 5
Μονόβρυση
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
1
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Δασοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
1 0
Ποντισμένο
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Ηράκλεια
1
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
3 0
Μοναστηράκι
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Ηράκλεια
3
0
Μοναστηράκι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
0 6
Χριστός
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
0
6
Χριστός
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
0 5
Μονόβρυση
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 28 Οκτωβρίου 2020 14:30
Νέα Ζίχνη
- -
Δραβήσκος
28 Οκτωβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Δραβήσκος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 28 Οκτωβρίου 2020 14:30
Άγιο Πνεύμα
- -
Χρυσό
28 Οκτωβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
-
-
Χρυσό
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Μαυροθάλασσα
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Ροδολίβους 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Ροδολίβος
- -
Πρώτη
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
-
-
Πρώτη
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Θύελλα Καμενικίων
- -
Σκούταρη Fc
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Σκούταρι
Γήπεδο Νιγρίτας 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Νιγρίτα
- -
Νεοχώρι
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
-
-
Νεοχώρι
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Ηρακλής Σερρών
- -
Σέρρες 1800
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
-
-
Σέρρες 1800
Γήπεδο Καλών Δένδρων 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Καλά Δένδρα
- -
Άνω Μητρούση
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
-
-
Άνω Μητρούση
Γήπεδο Λιθοτόπου 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Λιθότοπος
- -
Ροδόπολη
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Ροδόπολη
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Άνω Πορόϊα
- -
Σιδηρόκαστρο
4 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
-
-
Σιδηρόκαστρο
Γήπεδο Σκοτούσας 18 Νοεμβρίου 2020 14:30
Σκοτούσα
- -
Αμμουδιά
18 Νοεμβρίου 2020 14:30
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
-
-
Αμμουδιά
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Κάτω Μητρούση
- -
Χείμαρρος
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
-
-
Χείμαρρος
| ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέο Πετρίτσι
- -
Μεγαλοχώρι
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
-
-
Μεγαλοχώρι
| ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.